wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Go Healthy Girl – rusza w trasę! Pierwszy przystanek GOK w Skołyszynie!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Fundacja ma na swoim koncie kilkaset darmowych wykładów realizowanych przez najlepszych ekspertów z zakresu profilaktyki zdrowia intymnego! 3 grudnia poprowadzą  spotkanie w Skołyszynie.

Go Healthy Girl przez ostatnie cztery lata zbudowało swoją markę w Krakowie. Realizując kampanię edukacyjną w centrum handlowym Bonarka, na Uniwersytetach m. in. Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo – Hutnicza czy w krakowskich firmach. Jako zespół wsparli już ponad 1300 kobiet darmowymi wykładami i konsultacjami. Od dwóch lat ze względu na pandemię COVID19  fundacja działa, także online. Zespół #GoHealthyGirl oprócz ginekologów, fizjoterapeutek uroginekologicznych składa się z psychologów, sex coachów, położnych i doul. Akcję Patronatami obejmowali Urząd Miasta Krakowa, Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie czy Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Go Healthy Girl w Skołyszynie!

Specjaliści Go Healthy Girl są gośćmi TVP 3 Kraków,  Pytanie Na Śniadanie, audycji radiowych w RMF MAXXX czy Melo Radio. Publikacje na temat Go Healthy Girl można znaleźć m.in. w Gazecie Wyborczej, onet.pl, wp.pl. A samą akcję wspierały m.in. Anna Peszko, żona byłego Reprezentanta Polski Sławomira Peszko, dr Hanna Stolińska dietetyczka kliniczna ekspert Dzień Dobry TVN, Milena Sadowska Miss Polonia 2018, Paulina Koziejowska prezenterka Eska TV czy Aga Zaryan piosenkarka jazzowa.

Go Healthy Girl w Skołyszynie!

Kiedy i gdzie możesz się zapisać na wydarzenie?

Go Healthy Girl w trasie. Przystanek Skołyszyn to nowy Projekt realizowany przez zespół Fundacji mający początek na podkarpaciu. Współorganizatorem spotkania jest Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Pustej Woli.

Go Healthy Girl w Skołyszynie!

Przyjazd w moje rodzinne strony to sama przyjemność. Moim marzeniem od początku realizacji kampanii Go Healthy Girl była możliwość spotkań z kobietami w małych miejscowościach i wsiach. Czyli tam gdzie dostęp do dobrych  lekarzy i rzetelnej wiedzy z zakresu profilaktyki jest radykalnie mniejszy. Tym bardziej cieszę się, że wraz z fizjoterapeutką uroginekologiczną Jagodą Sudoł będziemy mogły podzielić się swoją wiedzą i zachęcić Panie do szczególnej dbałości o zdrowie – mówi Karolina Sztyler, Prezes Fundacji.

Go Healthy Girl w Skołyszynie!

Spotkanie z Go Healthy Girl odbędzie się 3.12 o godz. 17.00 w GOK (Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie). Spotkanie jest darmowe. Ilość miejsc ze względu na restrykcje dotyczące COVID19 będzie ograniczona. Zapisy przyjmowane są poprzez social media Go Healthy Girl. Wystarczy wysłać wiadomość na Facebooku lub Instagramie i czekać na potwierdzenie udziału od zespołu  Go Healthy Girl. Dodatkowo można zapisać się telefonicznie 13 449 10 89 lub mailowo kontaktując się z GOK Skołyszyn – gok@skolyszyn.pl.

Go Healthy Girl w Skołyszynie!

Jeżeli chcesz być na bieżąco sprawdź wydarzenie na FB Go Healthy Girl:

https://www.facebook.com/events/1378380319285654/?ref=newsfeed

Dlaczego warto przyjść?

Zespół Go Healthy Girl na spotkaniu 3 grudnia otworzy zapisy na realizację darmowego USG piersi, które odbędzie się w przyszłym roku w Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły