wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Spartan Jasło Fight Club wraca do treningów!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy Spartanie wracają do treningów od poniedziałku 1 lutego. Treningi będą się odbywały w ścisłym reżimie sanitarnym a działalność klubu będzie podporządkowana normom i wytycznym Ministerstwa Zdrowia oraz Pzkb.

Klub Spartan Jasło nie będzie prowadził naboru nowych osób aż do odwołania, wiec wszystkie grupy pozostają bez zmian. Grafik zajęć K-1 rozłożony jest na poniedziałek, środę i piątek. Zajęcia zaczynają się o godzinie 20.15 na Hali Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle.

Grupa Spartan Jasło Kids wznawia działalność od 08.02.2021. Wszyscy rodzice, którzy wyrażają chęć przyprowadzenia dziecka na zajęcia proszeni są o kontakt z trenerem Krzysztofem Czajką za pośrednictwem grupy Spartan Jasło Kids lub telefonicznie. Osoby które będą brały udział w zajęciach dla grup K-1 zobowiązane są do kontaktu z trenerem Sebastianem Kuśtkiem za pośrednictwem Messengera lub telefonicznie 794 218 607.

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
WiFi MAX
31 stycznia, 2021 02:36

Aktywność, siła, ruch = odporność. Brawa dla Klubu!

- Reklama -

Ostatnie artykuły