Wyniki NITUS EUROLIGA VOL 14

Materiał video: Fotografia Sportowa - Grzegorz Frączek

0

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wynikami NITUS EUROLIGI, która odbyła się 23 marca w Jaśle. Była to 14 edycja międzyklubowych sparingów i odbyło się na niej 51 pojedynków. Impreza okazała się dużym sukcesem pod względem frekwencji. Nadeszło ponad 130 zgłoszeń z klubów takich jak Spartan Jasło, HALNY Nowy Sącz, Sokół Jarosław, Top Team Rzeszów, Wisław Kraków czy Ring Kraków.

Jeden z zawodników występujących na gali, lider rankingu w wadze do 85 kg Rafał Smalarz, otrzymał angaż na zawodową walkę na gali HFO. Jego rywal zostanie ogłoszony wkrótce. Kolejna edycja planowana jest na 15 czerwca w Czudcu.

Realizacja Fotografia Sportowa – Grzegorz Frączek
  1. Kat. -77KG 3x2min  Ciałowicz Mateusz Ring Kraków VS Krupa Arkadiusz Thay Gym  – 0:3
  2. Kat. -65 KG 3×2 Cincik Tomas Fire GYM VS Ogryzek Jakub Sokół Jarosław  – 0:3
  3. Kat. -81 KG 3×2 Bator Maciej Wisła Kraków VS Halama Maciej Top Team Rzeszów2:remis
  4. Kat. -85 KG 2×2 Smalarz Rafał Spartan Jasło VS Domaśki Łukasz Top Team Rzeszów – TKO
  5. Kat. -70 KG 2×2 Warcholiński Jakub Beskid Dragon VS Panek Michał Art Fight2: remis
  6. Kat. -70 KG 3×2 Hatala Michał Fire Gym VS Konieczny Marcin CSW Leżajsk2:1
  7. Kat. -70 KG 2×2 Ciba Gerard 4 Fight Dębica VS Kurdziel Kamil Thay GymTKO
  8. Kat. -85 KG 2×2 Podrazik Krystian Spartan Jasło VS Smycz Mateusz CSW Leżajsk2:1
  9. Kat. -85 KG 2×2 Gadzina Patryk Halny Nowy Sącz VS Niestrzęba Wiktor CSW Leżajsk – 3:0
  10. Kat. -70 KG 3×2 Czeluśniak Daniel Gorlice VS Wójcicki Karol Art Fight –3 :0
  11. Kat. -65 KG 3×2 Biały Dawid Spartan Jasło VS Tułacz Paweł 4 Fight DębicaTKO
  12. Kat. -60 KG 3×2 Stelmowska Natalia Ring Kraków VS Świzdor Katarzyna Sokół Jarosław – 2:1
  13. Kat. -50 KG 2×2 Kołodziejczyk Diana Gorlice VS Podres Weronika Wisła Kraków – 2:remis
  14. Kat. -56 KG 3×2 Dulian Natalia Gladiator VS Sulkova Daniela Fire Gym3:0
  15. Kat. -70 KG 2×2 Rabczak Aleksander Thai Gym VS Babiarz Mateusz CSW Leżajsk – remis
  16. SPARING 2×1.5 Czajka Alan Spartan Jasło VS Tyniecki Jakub Spartan Jasło – remis
  17. SPARING 2×1.5 Biroś Patryk Spartan Jasło VS Wielgos Karol Spartan Jasło – remis
  18. Kat. -60 KG 2×2 Wojtak Tomasz Wisła Kraków VS Kuźma Rafał Sokół Jarosław2:1
  19. Kat. -60 KG 2×2 Herbst Gniewko Ring Kraków VS Czarnecki Oskar Halny Nowy Sącz – TKO
  20. Kat. -70 KG 3×2 Szostak Filp Wisła Kraków VS Piętnik Patryk Sokół Jarosław – 3:0
  21. Kat. -70 KG 2×2 Łuczak Adrian Halny Nowy Sącz VS Gorzkowicz Przemysław Golice –2:1
  22. Kat. -70 KG 2×2 Kurpas Łukasz CSW Leżajsk VS Nika Mateusz Halny Nowy Sącz – 2:1
  23. Kat. -56 KG 2×2 Mackova Daniela Fire Gym VS Jaśki Paulina Spartan Jasło –3:0
  24. Kat. -81 KG 2×2 Dyl Szymon Halny Nowy Sącz VS Bajtel Adrian Halny Nowy Sącz3:0
  25. Kat. -81 KG 2×2 Bąk Jakub Ring Karków VS Mocny Michał Szkoła Walki Drwala- 2: remis
  26. Kat. -65 KG 2×2 Wolanin Sara Spartan Jasło VS Skwirut Iga 4 Fight Dębica3:0
  27. Kick Light    2×2 Urynsk Milan Fire Gym VS Szczygieł Daniel Gorlice – 3:0
  28. Kat. -77 KG 2×2 Godyń Bartłomiej Wisła Kraków VS Salomon Dominik Spartan Jasło – 3:0
  29. Kat. -75 KG 2×2 Klimowicz Szymon Wisła Kraków VS Warda Bartosz Top Team – 3:0
  30. Kat. -70 KG 2×2 Matuszewski Marcin Ring Kraków VS Kozak Michał Top Team3:0
  31. Kat. -65 KG 2×2 Stygar Jan Spartan Jasło VS Stygar Paweł Spartan Jasło –remis
  32. Kat. -77 KG 2×2 Fogla Daniel Beskid Dragon VS Piech Sławomir Chempion Myślenice – 3:0
  33. Kat. -77 KG 2×2 Konrad Greń Beskid Dragon VS Szafran Rafał Optimus Krosno – 2:remis
  34. Kat. -65 KG 2×2 Smreczak Marcin Chempion Myślenice VS Kuzara Robert ART Fight3:0
  35. Kat. -65 KG 2×2 Śliwa Patryk Spartan Jasło VS Wróbel Dominik 4 Fight Dębica3:0
  36. Kat. -85 KG 2×2 Huliakevich Yegor Fire Gym VS Pleśniarowicz Jan Szkoła Walki Drwala – 3:0
  37. Kat. -85 KG 2×2 Zygmunt Marcin Gorlice VS Pawlak Grzegorz Szkoła Walki Drwala3:0
  38. Kat. -65 KG 2×2 Wszołek Arkadiusz Gorlice VS Martowicz Jakub Optimus Krosno – RSC
  39. Kat. -85 KG 2×2 Ostapowski Patryk SW Drwala VS Kudła Łukasz Top Team Rzeszów3:0
  40. Kat. -70 KG 3×2 Wilczyński Marcin Ring Kraków VS Rzepko Ernest ART Fight 3:0
  41. Kat. -81 KG 2×2 Kubacki Jakub Chempion Myślenice VS Pudlik Damian Sokół Jarosław- RSC
  42. Kat. -60 KG 2×2 Kogus Łukasz Galadiator Jarosław VS Suskiewicz Jakub Top Team Rz.- 3:0
  43. Kat. -60 KG 2×2 Preisner Maria Spartan Jasło VS Bartkowska Aleksandra 4 Fight Dębica3:0
  44. SPARING     2×2 Książkiewicz Roksana Spartan Jasło VS Mijal Julia Spartan Jasło –remis
  45. Kat. -70 KG 2×2 Pituła Piotr Ring Kraków VS Kawka Dawid Optimus Krosno – 3:0
  46. Kat. -70 KG 2×2 Kazieczko Krystian Sokół Jarosław VS Zych Bartosz Optimus Krosno –3:0
  47. Kat. -73 KG 2×2 Dzido Artur Top Team Rzeszów VS Lachcik Dominik Art Fight2:remis
  48. Kat. -77 KG 2×2 Stachniak Tomasz Szkoła Walki Drwala VS Lekki Mikołaj Art. Fight2:1
  49. Kat. -77 KG 2×2 Dąbrowski Kacper Gladiator Jarosław VS Kranc Dariusz Spartan Jasło –3:0
  50. Kat. -77 KG 2×2 Pszonak Marcin Gladiator Jarosław VS Buczko Bartosz Sokół Jarosław – 2: 1
  51. Kat. -65 KG 2×2 Pękala Jakub Thais Gym VS Antkiewicz Maciej Art Fight – 3:0

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments