wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Segregacja sanitarna w Jaśle? Klub Konfederacji Jasło alarmuje

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Na Facebooku Klubu Konfederacji Jasło możemy odnaleźć post alarmujący o segregacji sanitarnej w jednym z jasielskich barów.

Konfederacja Jasło nie podaje o jaki bar chodzi, dając restauratorom szansę na opamiętanie się.

– Jeden z barów w Jaśle zamiast segregować śmieci, segreguje ludzi… Celowo na razie nie podajemy nazwy, dając szansę na opamiętanie się… – informuje jasielska Konfederacja. – Jednocześnie zachęcamy wszystkich do odwiedzania lokali, gdzie nie dzieli się ludzi na lepszych i gorszych – dodaje.

Segregacja sanitarna w Jaśle
Facebook | Klub Konfederacji Jasło

Kiedy jeszcze rok temu pisaliśmy o paszportach covidowych, sami do końca nie wierzyliśmy, że to może stać się rzeczywistością. Dzisiaj już nic nas nie zdziwi.

Świadectwo szczepień przepustką do normalnego życia?

Rok 2020 nauczył nas strachu przed wirusem, utratą dochodów i izolacją. Mieliśmy nadzieję, że 2021 rok nie nauczy nas stygmatyzacji i społecznej selekcji na zaszczepionych i niezaszczepionych.

Niestety, jak widać, tak się nie stało.

- Reklama -

Podobne artykuły

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Staszek
2 stycznia, 2022 19:47

To co rok temu było wymysłami foliarzy dzisiaj jest rzeczywistością. Komuniści chcą szczepić przymusowo, a żoliboski Napoleon w tej kwestii jest gotów „iść na całość”. Czeka nas straszna przyszłość.

Iza
3 stycznia, 2022 07:21

Jaki to bar?

JPRDL
4 stycznia, 2022 22:51

Najgorsze jest to, że zaszczepieni NIE ROZUMIEJĄ co im te szczepienia dały. Pierzą się na niezaszczepionych bo… bo?

Bo im brak rozumu. Skoro szczepienie ma chronić przed COVID19 to osoba zaszczepiona powinna czuć się bezpiecznie, natomiast osoba niezaszczepiona już nie. Dlaczego? A no dlatego ze zaszczepieni też transferują wirusa ale nie wiedza o tym bo im media tego nie mowią i ci niezaszczepieni mogą się zarazić nie widząc objawów w przeciwieństwie do zaszczepionego, który kicha, smarka, kaszle…

Taki przekaz nam dają, że ludzie do końca nie rozumieją jak to działa.

JPRDL
4 stycznia, 2022 22:53
Odpowiedź na  JPRDL

*Który nie kicha, nie smarka, nie kaszle

adam
19 stycznia, 2022 09:49
Odpowiedź na  JPRDL

najgorsze jest to ze sa rozni idioc-ipozyteczni , smieszni itd. ty nalezysz do niebezpiecznych idiotow i dlatego powninienes nosi taka opaske zgodnie z zaleceniem waszego prowodyra dziabora czy jak mu tam…

- Reklama -

Ostatnie artykuły