wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Rzeszowscy Dominikanie objęci kwarantanną. Pięciu z nich jest zakażonych.

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W dobie pandemii koronowirusa nikt nie może czuć się bezpiecznie. Czasami wystarcza nawet krótki kontakt z osobą zakażoną. Tak też było w przypadku rzeszowskich zakonników.

Rzeszowscy Dominikanie na swojej stronie poinformowali o pozytywnych wynikach testów na koronawirusa i objęciu ich kwarantanną: Jak informowaliśmy w poprzednim komunikacie, zostaliśmy objęci kwarantanną nałożoną przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie, gdyż jeden z nas miał kontakt z osobą u której pozytywnie stwierdzono zakażenie korononwirusem. Po przeprowadzonych u nas testach okazało się, że pięciu z nas ma wynik pozytywny. Jesteśmy objęci procedurą medyczną i na ten moment czujemy się dobrze.

Zostańcie w domach. Prosimy Was o modlitwę i zapewniamy Was o niej.

Bracia Dominikanie

Jeżeli ktokolwiek z Was miał z nami kontakt w ostatnim czasie (po 9.03) – prosimy o zachowanie kwarantanny domowej i obserwowanie swojego stanu zdrowia. Jeżeli macie jakiekolwiek objawy i symptomy – prosimy powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną.

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły