wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Poważny wypadek w Kołaczycach na drodze nr 73

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Kołaczycach. Na drodze krajowej nr 73, kierowca osobowego hyundaia stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował. Do szpitala trafiły cztery osoby podróżujące samochodem, w tym dwoje dzieci.

Wczoraj około godziny 13, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zostali skierowani do miejscowości Kołaczyce, gdzie według zgłoszenia doszło wypadku, w którym poszkodowane zostały cztery osoby. Mundurowi ustalili wstępnie okoliczności zdarzenia. Wynika z nich, że kierujący osobowym hyundaiem mężczyzna, jadąc drogą krajową w kierunku Tarnowa, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad samochodem i zjechał z jezdni. Kierowany przez niego pojazd uderzył w betonowy przepust i dachował. 

W wypadku ucierpiał kierowca hyundaia oraz trójka pasażerów w tym dwoje dzieci. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża. 

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną. Dokłądne okoliczkości wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.  

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Dostosujmy prędkość do warunków ruchu, bądźmy świadomi czyhających na drodze nieprzewidywalnych i nagłych niebezpieczeństw takich jak np. wbiegnięcie zwierzęcia przed samochód, awaria pojazdu, przeszkoda na drodze, śliska nawierzchnia itp. Zwolnijmy i dajmy sobie więcej czasu na reakcję. Samochód nie zatrzymuje się od razu w miejscu po naciśnięciu hamulca!!! Bądź odpowiedzialny – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu.  

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
xxx
5 marca, 2020 12:39

ale debil zaszybko jechal i szkod narobil

Anonimowo
5 marca, 2020 18:01

ja pieeeerr … narażać życie żony i dzieci. Trzeba nie mieć wyobraźni albo serca.

Zawodowy
5 marca, 2020 22:09

Szczęście w nieszczęściu że dachował bo to najbezpieczniejsza forma wypadku – siły ośrodkowe zwalniaja a nie zatrzymuja się w momencie jak uderzenie w przepust betonowy lub słupa.

Ciekaw jestem kiedy ludzie zrozumieją ze najlepsze opony tez maja swoja granice przyczepności i nie warto jej sprawdzać …

- Reklama -

Ostatnie artykuły