wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Pora na zmiany – zimowe metamorfozy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

A może by tak pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w te szare, chłodne dni? Co ty na to, żeby zamiast chować się pod ciepłym kocem zafundować sobie nowy ognisty i temperamentny kolor włosów? Salon Fryzjerski „ELA”  to doświadczenie połączone z pasją, to nie tylko same fryzury, ale także zabiegi pielęgnacyjne, dobieranie indywidualne do potrzeb klienta.

Fryzjer ELA - Moje JasłoFryzjer ELA - Moje JasłoFryzjer ELA - Moje JasłoNa klientce wykonana została koloryzacja 3D tzw. flamboyage. Połączone zostały ze sobą barwy cieplejsze i chłodniejsze. Na koniec zabiegu została zastosowana odżywka firmy Matrix, która zamknęła łuski włosów i zakończyła cały proces chemiczny. Wykonano strzyżenie oraz modelowanie włosów.

Fryzjer ELA - Moje Jasło
Fryzjer ELA - Moje JasłoFryzjer ELA - Moje JasłoKoloryzacja na długich włosach. Wykonano sensualistyczny zabieg do odbudowy przestrzeni międzykomórkowych włosa Botoks: odbudowa, nabłyszczenie, nawilżenie. Po zabiegu włosy zostały wymodelowane.

Fryzjer ELA - Moje JasłoZnajdujemy się na ul. Czackiego 17 w Jaśle (Dom Rzemiosła). Wykonujemy:

  • koloryzacje,
  • strzyżenia damskie, męskie (karty stałego klienta – 10-te strzyżenie gratis) oraz dziecięce,
  • fryzury okolicznościowe,
  • regeneracje i pielęgnacje włosów.
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły