Po niemal dwóch tygodniach Szpital w Jaśle wznowił odwiedziny

Ostatnie artykuły

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Z powodu sytuacji epidemiologicznej Szpital Specjalistyczny w Jaśle na prawie dwa tygodnie wstrzymał odwiedziny pacjentów.

Odwiedziny zostały wstrzymane od 3 marca br. do odwołania. W opublikowanym wczoraj, na oficjalnej stronie internetowej, komunikacie jasielski szpital poinformował, że od 15 marca odwiedziny znów będą możliwe.

To dobra wiadomość, na którą z utęsknieniem oczekiwało wielu pacjentów i ich najbliższych.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
- Reklama -

Wyróżnione