wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

PiS, w związku z koronawirusem, planuje pomoc dla osób starszych

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Wychodzenie z domu, nawet w celu zrobienia zakupów może być teraz szczególnie niebezpieczne dla osób starszych. Dlatego Prawo i Sprawiedliwość zdecydowało o utworzeniu systemu Pomocy Zakupowej dla osób 60 +. O szczegółach planowanej akcji będziemy informować na bieżąco.

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
lusi
16 marca, 2020 10:10

czyli radni zamiast siedzieć zamknięci w bunkrze i czekać na koniec zarazy, będą musieli działać na rzecz ludzi, którzy ich wybrali???
he he
już to widzę

Jaślanin
16 marca, 2020 12:20

Z tego co wiem to nikt z władz nie ma zamiaru się chować w bunkrach. Zgłaszają się z własnej woli. Ty też lusi się zgłoś a nie pisz bzdur. Zrobisz coś dobrego dla ludzi którzy potrzebują pomocy. Wstyd kobieto że w takiej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy się jesteś taka wredna 🙁

lusi
16 marca, 2020 13:54

za dużo już w swoim życiu widziałam, żeby wierzyć w taką bezinteresowność osób przy władzy i na stanowiskach

Jaślanin
16 marca, 2020 16:40
Odpowiedź na  lusi

Ja też wiele widziałem i mam swoje lata. A Ty jesteś bezinteresowna? . Nie oceniaj ludzi jedną miarą. Każdy ma serce, rodzinę i sam może się zarazić. A niby jakie korzysci ma mieć każda z tych osób które się zgłosiły . Chcą pomóc. Ale jeśli będzie więcej takich ludzi jak Ty to nigdy do dobrego nie dojdzie. Widocznie wśród nieodpowiednich ludzi się obracasz , twierdząc że nikt nic nie zrobi bezinteresownie. 🙁

- Reklama -

Ostatnie artykuły