wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Na Solinie zaprezentowano listę kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu i Senatu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W sobotę na Solinie Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało pełne listy kandydatów do Sejmu i Senatu. Wśród nich są osoby z powiatu jasielskiego. Na listach Zjednoczonej Prawicy znalazł się Adam Pawluś – Starosta Jasielski, Alicja Zając – Senator RP, Piotr Rycerski – Szef Gabinetu Ministra Jacka Sasina oraz Maria Kurowska – Poseł RP.   

Na liście Prawa i Sprawiedliwości jest 22 kandydatów, na których będzie można oddać głos 15 października w wyborach parlamentarnych.

Będziemy walczyć o rozwój Podkarpacia, bardzo nam zależy na tym rozwoju i przyszłości tej części Polski – mówił Adam Pawluś, 10-tka na liście PiS.

Ja Piotr Rycerski, jako przedstawiciel młodego pokolenia Prawa i Sprawiedliwość znajduję się na miejscu 20-stym. Szanowni Państwo, głosujcie na PiS ponieważ jesteśmy gwarantem rozwoju naszego regionu, gwarantem niezależnej, suwerennej, bezpiecznej Polski. – przekonywał najmłodszy kandydat na liście.  

– Prezentujemy listę kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu i do Senatu. To są wspaniali kandydaci, każdy z nich z ogromnym dorobkiem życiowym, a wielu z nich z doświadczeniem parlamentarnym.  Bardzo nam zależy na tym, aby nasza Ojczyzna, Podkarpacie miało godnych przedstawicieli. – zachęcała Senator Alicja Zając.

Lista kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 22:

 1. Marek Kuchciński
 2. Anna Schmidt
 3. Piotr Uruski
 4. Piotr Babinetz
 5. Teresa Pamuła
 6. Adam Śnieżek
 7. Małgorzata Jarosińska-Jedynak
 8. Tadeusz Chrzan
 9. Daniel Dryniak
 10. Adam Pawluś
 11. Piotr Pilch
 12. Jerzy Borcz
 13. Joanna Bril
 14. Stanisław Chęć
 15. Dorota Chilik
 16. Anetta Makarska
 17. Ewa Miciak
 18. Wiesław Morawski
 19. Barbara Mazan
 20. Piotr Rycerski
 21. Maria Kurowska
 22. Daniel Krawiec
Na statku na Solinie zaprezentowano kandydatów Prawa i Sprawiedliwości

Okręg wyborczy nr 22 obejmuje powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jarosławski, jasielski, krośnieński, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki oraz miasta na prawach powiatu: Krosno i Przemyśl. Liczba posłów wybieranych w okręgu wyborczym wynosi 11.

Kandydatem do Senatu RP z okręgu wyborczego nr 57 jest Alicja Zajac.

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych 2023

Na zakończenie kandydaci zapozowali do wspólnego zdjęcia.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły