wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Ola z Jasła w kolejnym etapie „Rolnik szuka żony”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Najpierw Aleksandra znalazła się wśród 9 kandydatek wybranych przez rolnika Marka na podstawie setki nadesłanych listów. Po dzisiejszym odcinku wiemy już, że jest w ścisłej trójce pań, które Marek postanowił poznać bliżej i zabrać na swoje gospodarstwo.

Każdy z rolników, chcąc lepiej poznać swoje kandydatki, przygotował dla nich zadania. Pozornie powściągliwy i zdystansowany rolnik Marek postawił na bardzo kontaktową zabawę. Siedząc przy stoliku, na przeciwko siebie, Marek i kolejno każda z pań mieli za zadanie włożyć dłoń do pudełka, w którym był przedmiot – zagadka. Podczas wspólnego badania przedmiotu była też okazja do ukrytego przed oczami widzów dotyku dłoni.

Naszej jaślance trafił się wyjątkowo kłopotliwy przedmiot. Pojawiły się podejrzenia, że może to być wibrator. Koniec końców, nawet po obejrzeniu przedmiotu, nie udało się rozstrzygnąć, czy to jakaś wibrująca zabawka czy może masażer.

Jakie zadania będą czekać na Aleksandrę i pozostałe uczestniczki na gospodarstwie Marka? Kolejny odcinek już za tydzień.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły