wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Momento Poland – naturalne świece sojowe

Uchwyć ten moment(o)! Ponieważ, każdy moment jest cenny

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Momento Poland to mała manufaktura. Świece wykonuję własnoręcznie, dlatego każda jest inna, niepowtarzalna. Do produkcji używam naturalnego wosku sojowego, olejków zapachowych oraz wysokiej jakości olejków eterycznych.

Współpracuje z polskimi producentami oraz lokalnymi dostawcami. Stosuję drewniane knoty krzyżykowe, które imitują trzask palonego drewna. Ten element świecy jest produkowany na zamówienie, co dodatkowo podkreśla jej niepowtarzalność i unikatowość. Dodatkowo, aby dłużej zachować woń świecy, całość przykrywam drewnianą pokrywką. W celach bezpieczeństwa wieko jest również podstawką. Nazwy świec inspirowane są miejscowościami z Pisma Świętego oraz imionami Świętych.

Wytwarzam dwie serie naturalnych świec sojowych:

BIAŁA: Naturalne świece sojowe w połączeniu z esencją zapachową. Matowy szklany pojemnik. Minimalistyczna etykieta. Drewniany knot, który w trakcie palenia wydaje dźwięki imitujące trzask palonego drewna w kominku. Całość przykryta drewnianą pokrywką, aby jak najdłużej cieszyć się momento. W Twoim domu będzie unosił się wyrazisty zapach momento POLAND.     

Dostępne zapachy:

  • Betlemme- Drzewo sandałowe, wanilia
  • Emaus- Miód
  • Daphne- Peonia                               

CZARNA: Roślinny wosk sojowy oraz 100% naturalne olejki eteryczne. Czarny, matowy pojemnik. Dbałość o najmniejszy detal. Drewniana pokrywka zamykająca kompozycję. Specyfikacja odpowiednia do aromaterapii. Wyjątkowo luksusowy produkt. Złap moment z naturą!

Dostępne zapachy:

  • Ambrogio- Paczula

O mnie

Odkąd sięgam pamięcią, świat postrzegałam zapachami. Wydarzenia dnia codziennego powoli tworzyły katalog nowych woni. Tym samym nuty korzenne, kwiatowe czy drzewne stawały się czymś więcej niż zapachem. Były to MOMENTY.

Nieprzerwalnie poszukuję najlepszych rozwiązań dla mojego produktu. Zaczynając od wysokiej jakości komponentów świec, kończąc na ekologicznych opakowaniach.

Z zawodu jestem dziennikarką z reporterskim zacięciem. Cenie to co twórcze i oryginalne. Mam na imię Daria i zamykam momenty w szklanych pojemnikach.

Zapraszam na moją stronę www.momentopoland.pl i obserwowania mojego Instagrama – https://www.instagram.com/momento.poland/ i Facebooka – https://www.facebook.com/momento.poland/

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły