wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Maseczki dla mieszkańców powiatu jasielskiego

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wczoraj na placu Powiatowej Straży Pożarnej w Jaśle rozdzielono dostawę 225 600 sztuk maseczek chirurgicznych pomiędzy miasta i gminy powiatu jasielskiego. Komenda Powiatowa PSP w Jaśle otrzymała maseczki chirurgiczne z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. Zostały one dostarczone do komendy przez żołnierzy WOT w dniu 20 kwietnia. Za ich dystrybucję odpowiedzialni będą wójtowie i burmistrzowie.

Na miejscu poza służbami mundurowymi obecny był Starosta Jasielski Adam Pawluś i Wójt gminy Osiek Jasielski Andrzej Stachurski.

Komendant powiatowy państwowej straży pożarnej w Jaśle, starosta jasielski, zastępca komendanta powiatowego państwowej straży pożarnej w Jaśle, przed garażem pudła z maseczkami chirurgicznymi

Starosta zwrócił uwagę na to, że pomimo spadającej ilości zakażeń, sytuacja w powiecie nadal jest niebezpieczna. Szpital Specjalistyczny w Jaśle posiada odział covidowy, na którym obecnie zajęte jest ponad 100 miejsc. Niektórzy pacjenci przechodzą chorobę bardzo ciężko, dlatego koronawirusa nie można ignorować. Przekonywał, że tylko zbiorowa odpowiedzialność i udział w narodowym programie szczepień może przyśpieszyć powrót do normalności.

Strażacy komendy powiatowej państwowej straży pożarnej w Jaśle odbierają pudełka z maseczkami

Na koniec Starosta Jasielski Adam Pawluś podziękował wszystkim zaangażowanymw akcję przekazywania maseczek.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły