wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Lasy Państwowe Partnerem JKS Czarni 1910 Jasło

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Klub Sportowy to nie tylko treningi i rywalizacja sportowa, dodatkowe zadania klubu to wychowanie oraz edukacja młodzieży zrzeszonej w klubie. Lokalizacja klubu pozwala na wykorzystanie sąsiedztwa Lasów Państwowych, nadleśnictw takich jak Kołaczyce, Dukla oraz obszaru Magurskiego Parku Narodowego do działań edukacyjnych i przyrodniczych.

Jasielski Klub sportowy Czarni 1910 Jasło wraz z Lasami Państwowymi przystąpił do realizacji kampanii edukacyjno-przyrodniczej pod nazwą ,,Natura najlepszym trenerem”. (Projekt realizowany w ramach programu Sportowa Natura). Projekt ten łączy obszary związane z treningiem, aktywnym wypoczynkiem, edukacją przyrodniczą oraz promocją walorów lasu. Wiodącym elementem naszej akcji jest edukacja leśna, która stanowi nieodzowny element nowoczesnego leśnictwa. Nasi piłkarze biorą udział w zajęciach terenowych, które mają na celu zgłębianie wiedzy leśnej .

Lasy Państwowe Partnerem JKS Czarni 1910 Jasło

Zajęcia prowadzone przez zaprzyjaźnionych przyrodników i leśniczych na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bierówce, a cała akcja zostanie zakończona i podsumowana na wycieczce do Muzeum Magurskiego Parku Narodowego w Krępnej.

Lasy Państwowe Partnerem JKS Czarni 1910 Jasło

Program zajęć terenowych: Nadleśnictwo Kołaczyce – Bierówka:

  • Trasa I „Las – bioróżnorodność biocenotyczna a gospodarcze użytkowanie”
  • Trasa II „W poszukiwaniu najstarszych zabytków kultury materialnej człowieka”
  • Trasa III „Pamiątki tragicznej historii”
Lasy Państwowe Partnerem JKS Czarni 1910 Jasło

Nadleśnictwo Dukla: Ścieżka przyrodnicza „Do Złotej Studzienki” – Cergowa Magurski Park Narodowy: Krempna wycieczka do Muzeum Magurskiego Parku Narodowego.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły