wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Laminacja włosów. Odbuduj zniszczone włosy i nadaj im jedwabistości!

Wyróżnione

Pasja Hair & Beauty
Pasja Hair & Beautyhttps://pasja.pro/
Nazwa salonu odzwierciedla zamiłowanie do dawania ludziom możliwości poznania ich wewnętrznego piękna, podkreślenia ich naturalnych walorów, sprawiania by odbicie w lustrze promieniało szczęściem i dawało satysfakcją z bycia sobą.
- Reklama -


Laminacja może kojarzyć ci się z papierem, który jest pokrywany warstwą zabezpieczającą, tworzącą na jego powierzchni śliską powłokę. Laminowanie włosów działa na podobnej zasadzie i ma ten sam cel, a mianowicie uchronić włosy przed różnymi czynnikami, które mogą prowadzić do ich zniszczenia, a także nadać im ładniejszy wygląd! 

Laminowanie włosów tak samo jak ich olejowanie staje się coraz popularniejsze i zyskuje rzeszę fanek Ten prosty zabieg pozwala na znaczące polepszenie kondycji włosów oraz nadanie im jedwabistości. Pokrywanie włosów zabezpieczającą powłoką nie działa jedynie profilaktycznie, ale także odbudowuje matowe, zniszczone włosy!

Głównym celem laminacji jest ochrona pasm przed wysychaniem oraz uszkodzeniami spowodowanymi np. światłem słonecznym, wysokimi temperaturami urządzeń do stylizacji włosów oraz substancjami chemicznymi. Jednak wiele osób decyduje się na nią ze względu na wygląd włosów po zabiegu.

Laminacja pozwala na uzyskanie gładkich, miękkich oraz lśniących włosów, które wyglądają niczym w reklamie szamponu. Poza tym zabieg znacząco ułatwia pielęgnację i stylizację włosów. Może pomóc ujarzmić puszącą się fryzurę i ułatwia rozczesywanie. Może też służyć jako metoda prostowania włosów lub wręcz przeciwnie, podbijania skrętu! Dzięki zamknięciu keratynowych łusek z których składa się powierzchnia włosa, pasma przestają być szorstkie, a w zamian za to nabierają gładkości i są bardziej przyjemne w dotyku. Poza tym uszczelnienie powłoki włosów sprawia, że są bardziej lśniące i połyskują w odpowiedzi na światło.

Ochronna powłoka zapewnia im elastyczność oraz miękkość, która zapobiega łamaniu się włosów i rozdwajaniu końcówek. Zabieg laminacji działa odżywczo i nawilżająco, przez co poprawia ogólną kondycję pasm i sprawia, że łatwiej poddają się różnym zabiegom, nie puszą się i nie plączą!

Laminację włosów wykonujemy profesjonalnymi produktami marki SENS.US Polska.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły