wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Keratynowe przedłużanie włosów w Jaśle

Wyróżnione

Pasja Hair & Beauty
Pasja Hair & Beautyhttps://pasja.pro/
Nazwa salonu odzwierciedla zamiłowanie do dawania ludziom możliwości poznania ich wewnętrznego piękna, podkreślenia ich naturalnych walorów, sprawiania by odbicie w lustrze promieniało szczęściem i dawało satysfakcją z bycia sobą.
- Reklama -

Przedłużanie włosów metodą keratynową to jeden z najbardziej popularnych zabiegów fryzjerskich na zachodzie, który zdobywa również popularność w naszym kraju. Możemy wykonać go także w Jaśle!

Zabieg jest uwielbiany przez kobiety i daje spektakularne efekty. Bujne, gęste i długie włosy, które po przedłużaniu wyglądają niezwykle naturalnie, a do tego brak ryzyka związanego ze zniszczeniem lub obciążeniem swoich włosów to największe zalety keratynowego przedłużania włosów.

Keratynowe przedłużanie włosów w Jaśle

Na czym polega keratynowe przedłużanie włosów?

Keratynowe przedłużanie włosów jest metodą polegającą na połączeniu bardzo cienkich pasemek włosów z naturalnymi, odpowiednio dobranymi kosmykami do przedłużania. Łączenie następuje za pomocą pudru keratynowego lub kapsułek keratynowych. Jak już wiadomo, nasze włosy w głównej mierze zbudowane są z keratyny, co oznacza, że przedłużanie ich za pomocą tego samego łącznika, jest dla nich bezpieczne i nie obciąża ich struktury. Dodatkowe kosmyki są w tej metodzie niezwykle cienkie, dzięki czemu włosy po przedłużeniu są łatwe w codziennej pielęgnacji i wyglądają niezwykle naturalnie. Pozwala to również na łatwe regulowanie liczby i miejsc doczepianych kosmyków. Połączenie naturalnych włosów z dodatkowymi pasemkami odbywa się za pomocą specjalnej, bardzo precyzyjnej zgrzewarki. To właśnie dzięki przedłużaniu włosów metodą keratynową są one piękne, gładkie i błyszczące.

Keratynowe przedłużanie włosów w Jaśle

Zalety przedłużania włosów metodą keratynową

Za sprawą łączenia bardzo cienkich pasemek przedłużanie włosów za pomocą łączeń keratynowych umożliwia wykreowanie dowolnego efektu. Włosy można jedynie zagęścić lub przedłużyć, można również dodać im objętości w konkretnym, newralgicznym miejscu. Duże możliwości, które daje przedłużanie metodą keratynową, pozwalają na dobranie nie tylko idealnego koloru i ilości włosów doczepianych, ale również ich struktury, co oznacza, że doczepić można zarówno włosy falowane, loki lub idealnie proste włosy.

Keratynowe przedłużanie włosów w Jaśle

Kobiety cenią keratynowe przedłużanie przede wszystkim za:

  • bardzo naturalny efekt;
  • niewielką widoczność zgrzewów:
  • trwały efekt, który utrzymuje się nawet do 4 miesięcy;
  • łatwość w codziennej pielęgnacji;
  • brak zbytniego obciążenia włosów.

Czy keratynowe przedłużanie włosów to zbieg dla Ciebie?

Przedłużanie włosów za pomocą pudru keratynowego to zabieg idealny dla kobiet, które marzą o przedłużeniu lub zagęszczeniu naturalnych włosów i pragną cieszyć się pięknymi włosami nawet przez 3-4 miesiące. Bezpieczeństwo tej metody pozwala na przedłużanie nawet cienkich, łamliwych i słabych włosów, co znacznie poprawia ich wygląd i pozwala osiągnąć imponujący efekt. Oczywiście przedłużanie włosów metodą keratynową, często wybierają również kobiety, które nie chcą czekać na wzrost swoich naturalnych włosów i marzą o spektakularnej długości.

Keratynowe przedłużanie włosów w Jaśle

Co więcej, dzięki niespotykanemu do tej pory bezpieczeństwu, które gwarantuje ta metoda, przedłużać można również włosy dziewicze, czyli takie, które odrosły w wyniku przebytej choroby, np. po chemioterapii lub łysieniu plackowatym. Dzięki temu kobiety, które wygrały walkę o własne zdrowie, nie muszą zakrywać się chustami lub perukami, a już kilkucentymetrowe włosy mogą zostać przedłużone do oczekiwanej długości. Oznacza to, że przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową jest właściwie dla wszystkich.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły