wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło: kolejny przypadek ucieczki pacjenta z podejrzeniem koronawirusa

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Niedawno pisaliśmy o gorliczaninie, który pomimo podejrzenia zarażeniem koronawirusem postanowił opuścić Szpital Specjalistyczny w Jaśle i wrócił autobusem do Gorlic. Wczoraj zdarzył się kolejny taki przypadek. Sprawę opisuje nawet portal interia.pl, cytując oficera prasowego jasielskiej policji podkomisarza Piotra Wojtunika:

Ok. godz. 16 policja została powiadomiona, że z oddziału zakaźnego szpitala uciekł pacjent, który przebywał tam w związku z podejrzeniem o zarażenie koronawirusem. Po trwających niespełna dwie godziny poszukiwaniach mężczyzna został odnaleziony w Jaśle.

- Reklama -

Niesforny pacjent został zatrzymany przez policję i doprowadzony na oddział zakaźny.

Apelujemy o rozsądek! Nie chodzi tylko o nasze życie i zdrowie, ale również o innych, których możemy narazić na niebezpieczeństwo.

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Bos
14 marca, 2020 20:17

Kolejny prze h.j, no masakra

Merry
15 marca, 2020 14:32

Po prostu jasielski szpital nie potrafia polować ludzi co mają podejrzenie że mają koronawirusa ze ludzie spieprzają z szpitala 🙂

Adrian
15 marca, 2020 16:07

Ludzie opamiętajcie się. Nie myślcie tylko o sobie. Ten pacjent powinien zostać ukarany za narażanie innych

Ja
15 marca, 2020 23:53

We Włoszech wprowadzili kary, jak ktoś nie utrzyma kwarantanny zostaje ukarany karą grzywny a jeżeli osoba zarażona przez niego umrze, to tak jakby spowodował śmiertelny wypadek.

- Reklama -

Ostatnie artykuły