wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Pacjent z podejrzeniem koronawirusa uciekł ze szpitala w Jaśle!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jak podaje portal gorlice24.pl minionej nocy z oddziału zakaźnego Szpitala Specjalistycznego w Jaśle uciekł gorliczanin, który przebywał tam z podejrzeniem koronawirusa.

Wczoraj około godziny 21.00 Komeda Policji w Gorlicach otrzymała zawiadomienie, że z Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i WZW Szpitala Specjalistycznego w Jaśle uciekł mężczyzna, którego podejrzewa się o zarażenia koronawirusem COVID-19. Mężczyzna autobusem kursowym powrócił do Gorlic.

Po przyjęciu zgłoszenia policjanci bezzwłocznie udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. Jak się okazało poszukiwany spokojnie przebywał w swoim domu. Po rozmowie z policjantami zgodził się dobrowolnie wrócić do szpitala w Jaśle, gdzie został przetransportowany przez specjalnie przygotowaną na tę okoliczność karetkę pogotowia

Aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek z KPP Gorlice (dla portalu gorlice24.pl)

Sytuacja dowodzi o skrajnej nieodpowiedzialności. Mężczyzna mógł zarazić współpasażerów, w tym osoby starsze, które jak wiadomo należą do grupy szczególnego ryzyka. Bezmyślność i egoizm mogą prowadzić do tragedii.

Obecnie wszyscy, z którymi mógł mieć styczność gorliczanin zostali poddani kwarantannie.

- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Luki
11 marca, 2020 18:14

CO za baran! Takich powinno się sądzić za próbę zabójstwa! Autobusami jeżdżą przede wszystkim ludzie starsi. Jak można narażać kogoś na śmierć tylko dlatego, że nie chce się siedzieć samemu w szpitalu? I ilu jeszcze po drodze zaraził? Pewnie pół Jasła i całe Gorlice.

Anonimowo
11 marca, 2020 19:18

Z takim podejsciem ludzkosc skazana jest na zaglade

- Reklama -

Ostatnie artykuły