wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jaki prezent przygotować dla pracowników na wigilię?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas wypełniony radością, nadzieją i… prezentami. Warto z tej okazji pomyśleć również o swoich pracownikach i podziękować im za całoroczną pracę na rzecz firmy, wręczając im świąteczny upominek. W jaki sprawdzony prezent na Gwiazdkę warto zainwestować?

Dowiedz się na, co pozwala Ci budżet firmy

Święta wiążą się ze sporymi wydatkami. Zanim przystąpisz do zakupu prezentów dla pracowników, najlepiej odpowiednio wcześniej zweryfikuj finanse swojego przedsiębiorstwa. Na upominki dla podwładnych nie musisz wydawać fortuny – na rynku istnieje mnóstwo firm zajmujących się sprzedażą różnego rodzaju firmowych prezentów i to w rozsądnych cenach. Ciekawe zestawy prezentowe dla pracowników znajdziesz m.in. w sklepie internetowym Schronisko Bukowina. Nawet drobny, symboliczny podarunek będzie odebrany przez pracowników jako miły gest z Twojej strony. 

Kilka słów o korzyściach płynących z dawania pracownikom świątecznych podarunków 

Firma to nie tylko pieniądze, biznes i obowiązki. Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. W tym przypadku chodzi o pracowników, którzy codziennie poświęcają swój czas na to, by dbać o Twój interes. Pracodawca powinien doceniać swoich podwładnych nie tylko od święta. Wdzięczność i szacunek do pracowników warto okazywać zawsze. Miła atmosfera w pracy z pewnością przyczyni się do budowania silnych więzi oraz zwiększy zaangażowanie w codzienne obowiązki.

Zamów paczki świąteczne dla firm na: https://schroniskobukowina.pl/paczki-swiateczne

Święta Bożego Narodzenia są świetną okazją ku temu, aby wyróżnić swój zespół oraz podziękować mu za poświęcenie i pracę. Świąteczne upominki pozytywnie wpływają na employer branding i przyczyniają się do tego, że pracownicy chętniej pozostają w firmie.

Firmowa wigilia, czyli, co podarować pracownikom?

Pracownicze spotkanie wigilijne to idealny moment dla firmy, aby tworzyć nowe, wyjątkowe wspomnienia i pielęgnować tradycje. Podczas tego typu spotkań można spokojnie porozmawiać, zajadając się pysznym jedzeniem oraz dzieląc radość z otrzymanych prezentów. Upominek na Gwiazdkę powinien być niebanalny, a zarazem elegancki. Warto zadbać o to, aby każdy z pracowników otrzymał taki sam prezent, dzięki temu uniknie się nieprzyjemnych rozczarowań. Powoli do lamusa odchodzą te czasy, kiedy premia pieniężna dodawana do pensji była zadowalająca. Coraz mniej cieszą pracowników również firmowe gadżety w postaci długopisów, kubków z logo firmy, czy notesów. Dlatego dobrze jest dokładnie przemyśleć wybór gwiazdkowego upominku. 

Zestawy świąteczne dla firm

Obecnie uznaniem cieszą się piękne kosze upominkowe wypełnione prawdziwymi rarytasami. Znajduje się w nich niemal wszystko, do czego można mieć słabość – rozmaite słodkości, w tym oryginalne włoskie słodycze, aromatyczne kawy i herbaty, owocowe syropy, konfitury, miody, masła orzechowe, czy znakomite regionalne trunki takie jak: nalewki domowe, miód pitny, śliwowica oraz góralska przepalanka. Takie eleganckie kosze upominkowe dla pracowników dostępne są w ofercie sklepu online Schronisko Bukowina. Warto tam zajrzeć i przekonać się o ich wyjątkowości. Wręczenie świątecznego prezentu w postaci zestawów podarunkowych podczas firmowej wigilii, z pewnością sprawi, że każdy pracownik będzie czuł się wyróżniony i doceniony.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły