wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

#gaszynchallenge – Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle podejmuje wyzwanie!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle został nominowany do akcji #gaszynchallenge przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jaśle.

Pomysłodawcą całej akcji jest strażak OSP z Gaszyna (woj. łódzkie), druh Marcin Topór. W ramach akcji wystarczy zrobić 10 pompek lub 10 przysiadów i wpłacić minimum 5 zł na zbiórkę prowadzoną przez platformę SiePomaga.pl. Zasady dotyczące wysokości wpłat, jak i ilości nominowanych osób, można łamać… ale tylko w górę. Inicjatywa jest tym bardziej cenna, że jej celem jest wsparcie chorych dzieci, których dobro leży nam wszystkim na sercu.

PUP przyjął wyzwanie i zadanie wykonał, nominując do tej szczytnej, charytatywnej akcji Bank PEKAO S.A. Oddział w Jaśle, Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej oraz Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych. Nominowanym życzymy powodzenia i oczekujemy na podjęcie wyzwania, licząc że „łańcuszek” dobra będzie coraz dłuższy.

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kama
24 lipca, 2020 20:45

Brawo PUP!!! Takie akcje mają znaczenie, super podejście!

samuraj
24 lipca, 2020 21:05

comment image

Fifi
24 lipca, 2020 21:08

Zacnie

jola
1 sierpnia, 2020 09:21

Szczytny cel, brawo WY!!!

- Reklama -

Ostatnie artykuły