wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

PUP w Jaśle. Branżowa Tarcza Antykryzysowa zakończona!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle zakończył realizację Branżowej Tarczy Antykryzysowej. Dotacje na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej w kwocie do 5 000 zł otrzymali przedsiębiorcy, którzy odczuli negatywne skutki gospodarcze wywołane pandemią COVID-19.

Wsparcie uzyskało ponad 60 branż m.in. gastronomia, handel, usługi kosmetyczne i fryzjerskie, hotelarstwo i turystyka, obiekty sportowe, działalność fotograficzna, fizjoterapeutyczna i inne.

W ramach Branżowej Tarczy Antykryzysowej do przedsiębiorców z powiatu jasielskiego trafiło 7 814 500 , a wsparcie otrzymało 1564 podmioty gospodarcze.

Oferowane wsparcie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem lokalnych przedsiębiorców i w znacznym stopniu przyczyniło się do ochrony zagrożonych miejsc pracy.

Łącznie w czasie pandemii (2020/2021r.) Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle wypłacił ponad 50 mln zł pomocy finansowej na zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie skutków gospodarczych pandemii COVID-19.

Janusz Pacher – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły