wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Elżbieta Rafalska w Gminie Tarnowiec – video

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W ubiegły piątek w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbyło się spotkanie z Posłanką do Parlamentu Europejskiego Elżbietą Rafalską. Była Minister rodziny, pracy i polityki społecznej odwiedziła Gminę Tarnowiec na prośbę Bogdana Rzońcy, przy okazji wizyty w Rzeszowie.

Elżbieta Rafalska wspierała w Rzeszowie Ewę Leniart w wyborach na prezydenta miasta, a w Tarnowcu Jana Muzykę, który kandyduje na wójta gminy Tarnowiec. Według Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia to poparcie ma szczególne znaczenie.

(…) bo Janek Muzyka jest osobą, która zawsze była blisko ludzi. Na swoim plakacie wyborczym ma hasło „Jestem jednym z Was” i to prawda! Janek zawsze angażował się w sprawy lokalnej społeczności. Nigdy nie odmawiał nikomu pomocy, a polityka społeczna, którą realizowała Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska jest bliska temu, co zawsze robił

Podczas spotkania Poseł do Parlamentu Europejskiego Bogdan Rzońca wymienił działania rządu, które bezpośrednio przekładają się na jakość życia wszystkich Polaków. Podkreślił, że z samego programu 500+ do rodzin powiatu jasielskiego trafiło ok. 405 mln zł, w tym 34 587 337,43 zł do mieszkańców gminy Tarnowiec.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły