wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dzień Dziecka 2019 w Jaśle – relacja

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

1 czerwca 2019 roku to dzień, który zapadł w pamięć setkom dzieci, które wzięły udział w pikniku zorganizowanym wspólnie przez Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury i Młodzieżowy Dom Kultury, przy wsparciu wielu placówek i instytucji miejskich.

Atrakcji było bez liku: interaktywne przedstawienie „Nowe przygody Koziołka Matołka” z sympatyczną małpką Fiki-Miki, Bocianem, Pająkiem i Misiem; program animacyjny „Bawimy się koncertowo” w wykonaniu animatorów, którzy bawili się z dziećmi w zabawy integracyjne, malowali twarze, skręcali baloniki, prowadzili konkursy i śpiewali piosenki;głośne czytanie przez organizatorów i partnerów imprezy „Lokomotywy” Juliana Tuwima; występy wychowanków MDK, JDK, Studia Tańca „Podkarpacie” i „At Dance”; stoiska z zabawami plastycznymi, rękodzielniczymi, sprawnościowymi, językowymi i książkowymi, stoisko z fryzurami, pokaz modeli latających, fotobudka, zabawki i gastronomia. Służby ratownicze prezentowały dzieciom swoje samochody  oraz wyposażenie, tłumy najmłodszych szalały także na dmuchanych zamkach i ściance wspinaczkowej. Tego dnia Ogródek Jordanowski pełny był dzieci w każdym wieku, które korzystały z wszystkich atrakcji przez ponad 5 godzin szalonej zabawy.

Piknik współfinansowany był ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki iRozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”.

Parterem Głównym imprezy był LOTOS Asfalt Sp. z o.o.

Imprezę zorganizowali: Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury i Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle przy wsparciu: Muzeum Regionalnego w Jaśle, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, Stowarzyszenia Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle FAMILIARIS, Jasielskiego Stowarzyszenia Lotniczego IKAR im. Leszka Preisnera, Muzeum Lizaka, służb ratowniczych: Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, jednostki OSP Miasta Jasła, Pogotowia Medycznego „Emergencia 2”.

Organizatorzy

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły