wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dotacja dla osób bezrobotnych na założenie własnej firmy. Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla pracodawców

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jesteś osobą bezrobotną i zamierzasz rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej może liczyć z Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej do 20 tys. zł.

Najważniejsze warunki, które musisz spełnić, aby ubiegać się o dotację:

  • być zarejestrowanym w PUP w Jaśle, jako osoba bezrobotna,
  • w ciągu ostatniego roku nie odmówiłeś żadnej formy pomocy z Urzędu w tym m.in. oferty pracy, stażu, szkolenia itd.,
  • nie otrzymałeś już wcześniej środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Urzędu Pracy,
  • w ciągu ostatnich 12 m-cy  nie prowadziłeś firmy.

Wypełnij wniosek o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej, który można pobrać ze strony internetowej PUP Jasło https://jaslo.praca.gov.pl/-/7861289-dotacje i złóż go w formie papierowej za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle, ul. Rynek 18, 38-200 Jasło lub przez wrzucenie do przygotowanej w tym celu urny wystawionej przy wejściu do budynku Starostwa Powiatowego w Jaśle od strony Banku Spółdzielczego (przy rampie wjazdowej) w godzinach od 7:30 do 15:00. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 134435432.

Pracodawco i przedsiębiorco jeżeli planujesz zatrudnić pracownika do swojej firmy możesz ubiegać się o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w wysokości do 20 tys. zł.

Najważniejsze warunki, które należy spełnić aby ubiegać się o refundację:

  • wypełnić i złożyć do PUP  w Jaśle wniosek o refundację,
  • po podpisaniu umowy o refundację dokonać zakupów wymienionego w umowie sprzętu oraz przedłożyć rozliczenie,
  • zatrudnić osobę bezrobotną na utworzonym stanowisku pracy na podstawie umowy o pracę,
  • utrzymać przez 24 m-ce refundowane stanowisko pracy.

Wniosek o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy można pobrać ze strony internetowej PUP Jasło https://jaslo.praca.gov.pl/-/7862467-refundacja-kosztow-wyposazenia-lub-doposazenia-stanowiska-pracy i złożyć w formie papierowej za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle, ul. Rynek 18, 38-200 Jasło lub przez wrzucenie do przygotowanej w tym celu urny wystawionej przy wejściu do budynku Starostwa Powiatowego w Jaśle od strony Banku Spółdzielczego (przy rampie wjazdowej) w godzinach od 7:30 do 15:00. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 134435451.

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle zaprasza do współpracy

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły