wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dieta na zdrowie

Z cyklu Klub Ludzi z Pasją w JDK

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Spotkanie z Anną Zwoleńską, pasjonatką diety opracowanej przez dr Ewę Dąbrowską odbyło się 14 stycznia br. (wtorek) w Jasielskim Domu Kultury, w ramach Klubu Ludzi z Pasją, pod hasłem „Przywracać zdrowie żywieniem”.

Anna Zwoleńska, trenerka akrobatyki sportowej i dietetyczka, opowiedziała o pasjonującym ją wpływie jedzenia na zdrowie człowieka, skupiając się na stosowaniu i efektach dość rozpowszechnionej, opartej na poście owocowo-warzywnym diety, opracowanej przez dr Ewę Dąbrowską. Z licznie zgromadzonymi osobami zaciekawionymi jej pasją, podzieliła się swoim doświadczeniem dotyczącym tej diety oraz postów, które – jak powiedziała – zawsze działają zdrowotnie (oczywiście o ile nie przekracza się granic zdrowego rozsądku). Jak wynikało z jej wypowiedzi, działanie diety dr E. Dąbrowskiej sprawdziła na sobie, a do jej wprowadzenia skłoniła ją ciężka choroba stawów, o której opowiedziała na wstępie. Gdy standardowe leczenie nie przynosiło pożądanych efektów, odważyła się przejść – pod nadzorem warszawskich lekarzy – na medycynę naturalną i zastosować dietę, dzięki czemu odzyskała zdrowie.

Spotkanie w JDK - dieta

Na początku spotkania Annę Zwolińską – pasjonatkę medycyny naturalnej, odnowy biologicznej, oczyszczania organizmu i fizjoterapii – przedstawiła Elżbieta Ruszała, opiekunka Klubu Ludzi z Pasją w JDK.

st

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły