wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Debata społeczna z seniorami w Nowym Żmigrodzie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Zapraszamy przedstawicieli lokalnych społeczności, mieszkańców gminy Nowy Żmigród na debatę społeczną w ramach cyklu spotkań ze społecznością lokalną pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” poświęconą bezpieczeństwu seniorów. Debata odbędzie się we wtorek, 20 marca, o godz. 12, w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie.

Komendant Powiatowy Policji w Jaśle zaprasza przedstawicieli lokalnej społeczności, mieszkańców gminy Nowy Żmigród na debatę społeczną, podczas której poruszone zostaną tematy związane z bezpieczeństwem osób starszych. Debata rozpocznie się 20 marca 2018 roku o godz. 12. w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie. W spotkaniu zostaną poruszone następujące tematy:

  • Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
  • Program „Dzielnicowy bliżej nas”
  • Przestępstwa najczęściej popełniane na szkodę osób w podeszłym wieku.

Debata społeczna ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez Policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Źródło: KPP Jasło

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły