24.2 C
Jasło
18 czerwca 2021, piątek
spot_img

Czas na Twój pomysł! Weź udział w webinarium i złóż wniosek do nowej edycji JBO

Wyróżnione

Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinariach z cyklu „Czas na Twój pomysł…”. Cykl obejmuje cztery spotkania realizowane w formie wideokonferencji, w trakcie których poruszone zostaną zagadnienia z zakresu sportu, ekologii, edukacji i rozwoju osobistego. Webinaria adresowane są do osób, które chciałyby zgłosić propozycję projektu w tegorocznej edycji Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego. Przypominamy, że wnioski można składać tylko do końca czerwca br.

Dla mieszkańców przygotowaliśmy cztery inspirujące spotkania z ekspertem, przy czym można uczestniczyć we wszystkich spotkaniach. Odbędą się one według harmonogramu:

8 czerwca godz. 18.00 – Sport i ruch na świeżym powietrzu

9 czerwca godz. 18.00  – Zielone miasto i ekologia

15 czerwca godz. 18.00  – „Spotkaj człowieka”

16 czerwca godz. 18.00  – Edukacja i rozwój osobisty.        

Pierwsze z cyklu webinariów odbędzie się już w najbliższy wtorek i będzie poświęcone zagadnieniom sportu i ruchu na świeżym powietrzu. Osoby zainteresowane prosimy o zarejestrowanie się poprzez przesłanie swoich danych (imię i nazwisko, adres e-mail) na adres: konsultacje@um.jaslo.pl

- Reklama -

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły

X