wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Celebrytki – czy to dalej modny dodatek?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Piękna biżuteria potrafi być wyjątkowo nudna. Co to właściwie oznacza? Klasyczne rozwiązania, o których mówimy tylko tyle, że cechują się elegancją, bardzo często są nam w stanie zaproponować jedynie bogactwo swoich kamieni.

Okazuje się potem, że nawet najlepiej dobrana, przyozdobiona kamieniami szlachetnymi i modna biżuteria zostaje przez nas zapomniana, albowiem nie wyróżniała się niczym szczególnym. Ktoś powie, że to dobrze, bo biżuteria ma tylko podkreślać urodę jej właścicielki. Ale przecież można dzięki niej uzyskać znacznie więcej. Trzeba tylko postawić na bransoletki i naszyjniki typu celebry tka.

Celebrytka idealna na ślub

Czy jesteśmy w stanie przywołać wygląd biżuterii panny młodej z ostatniego wesela, na którym tańczyłyśmy? Najprawdopodobniej nie, ponieważ ich zadaniem było wspomniane wcześniej podkreślenie wyglądu panny młodej – jej sukienki, jej fryzury, jej makijażu.

Nie ma w tym nic złego, ale jest to podejście zbyt minimalistyczne. Trzeba mu oddać, że całościowy efekt był na pewno piękny, ale był też sztampowy. Nie podkreślał osobowości młodej żony, nie mówił nic o niej, nie oferował niczego poza blaskiem.W naszej pamięci coś takiego nie utkwi nigdy.

Jeśli jednak nawet na niespecjalnie formalnym spotkaniu zdecydujemy się na naszyjnik lub bransoletkę typu celebrytka, na których pojawi się coś dla nas osobistego, każda osoba która to zauważy, będzie pamiętała i będzie wiedziała. Jest to bowiem nasz przekaz prywatny, część naszej duszy.

Odważny i stylowy dodatek

Celebrytki wcale nie są antytezą dla elegancji. Wręcz przeciwnie, można z nich skonstruować praktycznie wszystko, co się nam tylko zamarzy. Można powiedzieć, że jest to swoistego rodzaju płótno, na którym dopiero namalujemy obraz naszego ja.

Elementem podstawowym takiej biżuterii jest zawsze łańcuszek, złoty lub srebrny. Zazwyczaj jest on bardzo prosty i warto jest się trzymać tego właśnie trendu, chociaż w ostatecznym rozrachunku jest to nasz łańcuszek i prawidłową odpowiedzią zawsze będzie ekspresja nas samych.

Znacznie ważniejsze od samego łańcuszka jest jednak to, co na nim powiesimy. Jeśli zdecydujemy się na formy proste, ogólnie nieskomplikowane, a do tego jeszcze geometryczne, uzyskamy wieczorową elegancję. Z drugiej strony, jeśli na celebrytce pojawi się więcej niebanalnych elementów, może się ona okazać wspaniałym dodatkiem do spodni jeansowych i zwiewnej bluzki na lato.

Pokaż co w duszy gra

Zakupy zawieszek i łańcuszków do celebrytek to wielka przyjemność, ponieważ oznacza przebieranie w nieskończonej ilości propozycji tak długo, aż zobaczy się coś, co będzie rezonować z naszą duszą. Czasami będzie to element pojedynczy i gotowy, czasami ostateczny efekt ułożymy poprzez połączenie ze sobą wielu różnych opcji. Ekspresja jest tutaj kluczem do sukcesu.

Im lepiej przedstawione wzory będą pasowały do nas i do tego, co mamy na sobie, tym większe wrażenie zrobimy. Warto się zaopatrzyć w całe garści takiej biżuterii, a potem przed lustrem decydować, jaki jest dzisiaj kolor mojej duszy i kim będę, kiedy wyjdę za próg domu.

Artykuł powstał przy współpracy z Karkosik.pl
ŹródłoKarkosik
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły