wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Bezpłatne szczepienia dla seniorów z miejskiego programu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W ramach Programu polityki zdrowotnej realizowanego przez Miasto Jasło rozpoczęto bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla osób powyżej 60 roku życia. Szczepienia realizuje Publiczny Miejsko-Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jaśle. Wszystkie zarejestrowane do tej pory osoby zostaną zaszczepione zgodnie z harmonogramem.

W związku z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców szczepieniami i ograniczonym dostępem do szczepionek na rynku farmaceutycznym, szczepienia zostaną podzielone na dwie tury. Pierwsza tura szczepień rozpoczyna się od 1 października br. Kolejna tura rejestracji zostanie uruchomiona, gdy Publiczny Miejsko-Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej pozyska kolejne szczepionki.

Jednocześnie zaznaczamy, że pozyskanie szczepionek przeciwko grypie jest problemem ogólnopolskim, a nie lokalnym. Niestety na hurtowniach brakuje szczepionek, a apteki często do dyspozycji mają tylko po kilka sztuk. Stąd też prosimy o wyrozumiałość zarówno do zakładu opieki zdrowotnej, jak i Urzędu Miasta w Jaśle, które nie mają żadnego wpływu na dostępność szczepionek. 

- Reklama -

Podobne artykuły

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
czytelniczka
1 października, 2020 18:58

szczepcie się będziecie zdrowsi a firmy farmaceutyczne bogatsze

Wiktor
3 października, 2020 19:14

Zamiast igły polecam wit. D spacery, zdrowe żarcie i pozytywne nastawienie.

lol
2 października, 2020 21:35

Żenada. Listę otworzyli i przed południem zamknęli !!!!!!!!! I tyle !!!!! Redaktorku jak to publikowałeś to lista już była zamknięta !!!!

Janka
3 października, 2020 19:13
Odpowiedź na  lol

Jak ci na czymś zależy to sobie tego pilnuj! Kolejny nieogarnięty, który wszystko chce mieć podane na tacy. Pewnie to młode pokolenie, co?

- Reklama -

Ostatnie artykuły