wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Bajkowe Show na osiedlu Mickiewicza w Jaśle!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Gry i zabawy sprawnościowe dla dzieci i dorosłych, czekały na przybyłych w Bajkowym Show, który miał miejsce na obiektach MOSiRu w czwartek, 14 lipca br. Na najmłodszych czekały bańki mydlane, konkursy, klocki. Ci, którym zależy na zdrowym stylu życia zajrzeli do namiotu edukacyjno – profilaktycznego. Spotkanie odbyło się w ramach Wakacyjnych Teatrów Profilaktycznych w Jaśle.

Przybyli chętnie próbowali swoich sił w strzelaniu z łuku do tarczy, czy biegu z przeszkodami na odległość. Animatorzy z agencji Amatum, zadbali o to, aby nikt się nie nudził. Wśród najmłodszych duże emocje budziły klocki, z których mogli wybudować domki, zamki, pałace, a nawet wysoką wieżę. Zabawom dzieci przyglądały się towarzyszące im od początku imprezy bajkowe postacie. Goofy i Królik Bugs dopingowali zawodników podczas zmagań zręcznościowych oraz przybijali piątki zwycięzcom i chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. Dzieci chętnie wzięły udział także w rysowaniu kredą na asfalcie. Autorzy pięknych rysunków zostali nagrodzeni upominkami. Aby dorośli nie nudzili się podczas czwartkowego popołudnia animatorzy przygotowali również konkurencje specjalnie dla nich dmuchanie balonów czy budowanie najwyższej wieży z klocków. Pomimo kapryśnej aury zabawa udała się na 5.

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne współfinansowane są ze środków Miasta Jasła w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022 – 2025.

ŹródłoJDK
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły