wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle nagrodzone przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle zostało uhonorowane prestiżową nagrodą „Złoty Prym” przyznawaną corocznie przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W imieniu społeczności przedszkolnej statuetkę „Złoty Prym” z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty – Małgorzaty Rauch odebrała dyrekcja przedszkola Danuta Pociask i Anna Zielińska.

Nagroda przyznawana jest corocznie przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty szkołom z terenu województwa podkarpackiego wyłonionym w drodze konkursu. Nagrodę stanowi statuetka „Złotego Prymu” przyznawana  jednej szkole dla każdego z typów: przedszkole, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, technikum, szkoła branżowa, placówka oświatowa.

–  Wyróżnienie to mobilizuje nas do dodatkowej, efektywniejszej pracy. Jesteśmy zaszczyceni, że w V edycji konkursu statuetka „Złotego Prymu” została przyznana właśnie naszemu przedszkolu. Tak duże wyróżnienie ze strony organu nadzorującego jest nie tylko powodem do dumy, ale czynnikiem motywującym dyrekcję, nauczycieli do ponoszenia coraz większych wysiłków na rzecz rozwoju przedszkola. Mamy świadomość kolejnych wyzwań, którymi są wytrwała praca dla dobra dzieci, samodoskonalenie, umacnianie i poszerzanie współpracy ze wszystkimi, którzy tak jak my zatroskani są o szeroko rozumiane dobro dziecka! – podkreśla dyrekcja przedszkola.

 „Złoty Prym” przyznawany jest szkołom lub placówkom oświatowym w celu promowania i upowszechniania działań tworzących optymalne warunki realizacji działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz innej działalności statutowej, zapewniających każdemu uczniowi warunki niezbędne do jego rozwoju, podnoszących jakość pracy szkoły lub placówki i jej rozwój organizacyjny.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły