wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

100 lat dla babć i dziadków

Seniorzy i juniorzy w JDK

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 9 w Jaśle zaprosiły swoje babcie i dziadków na specjalnie dla nich przygotowany program artystyczny „Zatańcz z babcią i dziadkiem”. Wystawiły go 19 stycznia br. (piątek) na scenie Jasielskiego Domu Kultury.

Dla wielu małych aktorów, piosenkarzy i tancerzy z PM nr 9 był to pierwszy występ na tak dużej scenie i przed tak liczną publicznością. Okazało się, że zarówno debiutanci, jak i ci, którzy już tę scenę znają wypadli świetnie, ku wielkiej radości widowni.

Dzień Babci JasłoPoszczególne grupy przedszkolne, pod kierunkiem wychowawców, przygotowały krótkie programy, w których zaprezentowały swoje talenty aktorskie, taneczne i piosenkarskie. Wypełniający salę widowiskową JDK seniorzy mieli okazję obejrzeć różne układy choreograficzne i usłyszeć wyśpiewane przez najmłodszych członków rodzin zapewnienia, że: „babcia jest kochana, a dziadziuś wspaniały”, „wiosną, latem i jesienią babcia z dziadkiem się nie zmienią” oraz „babcia z dziadkiem to nasze są skarby”. Prezentacje rozpoczęły się od jasełek, a zakończyły chóralnym odśpiewaniem przez wszystkich małych artystów tradycyjnego „Sto lat” na cześć dziadków i wręczeniem im specjalnie na Dzień Babci i Dzień Dziadka przygotowanych prezentów.

Dzień Babci JasłoDzień Babci JasłoDzień Babci JasłoDzień Babci Jasło

Źródło: UM w Jaśle

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły