wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zwycięstwo uczennic I LO w Jaśle w Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Z ogromną radością chcemy podzielić się fantastycznymi wieściami z ostatnich rozgrywek siatkówki dziewcząt w ramach Powiatowej Licealiady!

24 stycznia na parkietach szkolnych sal gimnastycznych II Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół nr 3 miały miejsce zacięte pojedynki, które przyniosły nam nie tylko niezapomniane emocje, ale także wielki sukces.

Nasza reprezentacja, w składzie: Zuzanna Świder, Aleksandra Wolska, Oliwia Pykosz, Aleksandra Sochacka, Nikita Cyboroń, Julia Lepucka, Aniela Pietrusiak, stanęła do rywalizacji z determinacją i pasją, zdobywając zasłużone zwycięstwo. To nie były tylko zwykłe zawody – to było wydarzenie, które przesądziło o naszym awansie do szczebla rejonowego!

Chcemy serdecznie pogratulować naszym zawodniczkom za niesamowitą walkę i poświęcenie. Ich zaangażowanie i umiejętności przyniosły nam zaszczytne pierwsze miejsce. Teraz czeka nas kolejny etap, szczebel rejonowy, gdzie damy z siebie wszystko, by kontynuować tę sportową przygodę.

Zuzannie, Aleksandrze, Oliwii, Aleksandrze, Nikicie, Julii, Anieli – gratulujemy i życzymy Wam dalszych sukcesów! Mamy pełne przekonanie, że ta drużyna ma potencjał, by zdobywać szczyty. Trzymamy kciuki za Was!

Niech ta wygrana będzie tylko początkiem dalszych sportowych osiągnięć!

Gratulacje i powodzenia!

ŹródłoI LO w Jaśle
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły