wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

„Zostań wśród nas”. Nowy, świąteczny utwór zespołu damianKA

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Zespół damianKA zaprezentował 6 grudnia utwór „Zostań wśród nas”, który jest wyjątkową, świąteczną piosenką.

Chodź utwór bezpośrednio dotyczy Bożego Narodzenia, w pełni oddając jego klimat, to porusza również kilka problemów współczesnego świata. Przede wszystkim jest tu odniesienie do ciągłej gonitwy, życia w biegu, które przysłaniają magię świąt i nierzadko wpędzają człowieka w wir rutyny mogącej w końcu doprowadzić do załamania nerwowego. O ile pierwszy problem dotyczy w większym stopniu ludzi dorosłych, o tyle drugi to coraz poważniejsze zjawisko u dzieci i młodzieży (ale nie tylko).

Wirtualny świat powoli robi z nas wszystkich pozbawione empatii ludzkie twory bez umiejętności rozmawiania twarzą w twarz, wymiany zdań z poszanowaniem rozmówcy, słuchania i argumentowania swoich wypowiedzi, a bałagan informacyjny, w którym ciężko odróżnić prawdę od kłamstwa, wyciągnąć to co wartościowe sprawia, że ludzie czasem tracą kontakt z rzeczywistością. 

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
15 grudnia, 2021 01:42

Świątecznie i z przytupem!

- Reklama -

Ostatnie artykuły