wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zostali zatrzymani, gdy próbowali ukraść rury

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dwaj mieszkańcy Jasła odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem. W piątek zostali zatrzymani przez policjantów, kiedy kradli rury z terenu sklepu. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Przyznali się do zarzucanego czynu. Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W piątek około godziny 19.30, dyżurny jasielskiej komendy skierował funkcjonariuszy referatu patrolowo-interwencyjnego na ulicę Lwowską, w rejon sklepu z asortymentem hydraulicznym. Według zgłoszenia, w tym rejonie miało dochodzić do kradzieży rur. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu, przy wiacie znajdującej się obok sklepu zauważyli młodego mężczyznę, który próbował ukryć się przed mundurowymi. W pobliżu znajdował się również jego wspólnik. Obaj zostali zatrzymani pod zarzutem usiłowania kradzieży z włamaniem. 

Policjanci wstępnie ustalili, że zatrzymani, 22 i 29-letni mieszkańcy Jasła, weszli na teren sklepu przeskakując przez ogrodzenie. Następnie uszkodzili siatkę ogradzającą wiatę, pod którą składowane były metalowe i miedziane rury. Kilka z nich zdołali przerzucić za ogrodzenie, jednak dzięki szybkiej reakcji policjantów zostali zatrzymani podczas kradzieży. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali także 18-letniego mieszkańca Jasła podejrzewanego o współudział w przestępstwie. 

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów usiłowania kradzieży z włamaniem. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych czynów. Niebawem o ich losie zadecyduje sąd. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
wujo
4 listopada, 2019 17:51

Przecież to stara dobra polska tradycja. Kiedyś się nawet papier do d.. z pracy wynosiło.

- Reklama -

Ostatnie artykuły