wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zmiany w jasielskim  MOPS-ie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Urszula Kućma, dotychczasowa zastępczyni dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle zostanie nową dyrektor tego ośrodka. Ryszard Pabian Burmistrz Jasła zatwierdził wyniki przeprowadzonego na to stanowisko konkursu.

Dotychczasowa, dyrektor jasielskiego MOPS-u Dorota Lignar, która zarządzała ośrodkiem niemal 24 lata, pod koniec lutego przechodzi na emeryturę. W związku z tym konieczne było ogłoszenie konkursu na zajmowane przez nią stanowisko.

– Jestem pełni uznania dla Pani Doroty Lignar za wieloletnią pracę na stanowisku Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy w Jaśle i dziękuję za jej wysiłek włożony rozwój systemu pomocy społecznej w mieście. Nowej Pani Dyrektor Urszuli Kućmie serdecznie gratuluję i życzę powodzenia w realizacji zaplanowanych działań.

– podkreśla Ryszard Pabian, burmistrz Jasła

Nowa dyrektor posiada wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika w zakresie pracy socjalnej, ukończyła studia podyplomowe w zakresie organizacji pomocy społecznej, ponadto posiada ponad 19 letni staż pracy w jednostce pomocy społecznej, w tym 14 letni staż pracy na stanowisku zastępcy dyrektora w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły