wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zmiana organizacji ruchu w powiecie jasielskim. Akcja „Znicz 2021”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Trwają policyjne działania „Znicz 2021”. Na drogach powiatu jasielskiego, a szczególnie w rejonach cmentarzy robi się coraz tłoczniej. Pełniący służbę policjanci czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących osób. W newralgicznych miejscach będą także kierować ruchem.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność oraz stosowanie się do znaków wprowadzających zmianę w organizacji ruchu.

Informujemy, że w dalszym ciągu nieprzejezdny jest odcinek ulicy Metzgera w Jaśle na długości bloku nr 10. Apelujemy o zwracanie uwagi i stosowanie się do wprowadzonego przez zarządcę drogi oznakowania, w szczególności do znaków informujących o wyznaczonych objazdach.

Informacja o zmianach organizacji ruchu drogowego oraz przewidywanych utrudnieniach na drogach powiatu jasielskiego w okresie trwania działań „Znicz 2021”.

  • Jasło, ul. Mickiewicza – obowiązuje zakaz zatrzymywania się po lewej stronie ulicy, oznaczony znakiem „B-36” od skrzyżowania z ulicą Kaczorowy do skrzyżowania z ul. Starowiejską. Postój samochodów na parkingach przy ul. Mickiewicza, na drodze dojazdowej do Domu Pogrzebowego i na parkingu wewnętrznym cmentarza po prawej stronie ulicy. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych wyznaczone są na cmentarzu obok kaplicy oraz na nowym parkingu przy ul. Mickiewicza około 12 miejsc.
  • Jasło, ul. Zielona i ul. Kilińskiego – na ul. Kilińskiego za skrzyżowaniem z ul. Farną obowiązuje zakaz zatrzymywania się oznaczony znakiem „B-36” z tabliczką „Nie dotyczy osób niepełnosprawnych”, około 10 miejsc parkingowych.
  • Harklowa (około 100 metrów od drogi powiatowej 1863R, obok kościoła, droga wewnętrzna) – wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na drodze wewnętrznej. Postój samochodów na parkingu obok cmentarza, parking w rejonie kościoła.  
  • Bączal Dolny (w rejonie kościoła droga powiatowa i gminna) – wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na drodze gminnej. Postój samochodów na parkingu w rejonie kościoła i cmentarza.
  • Czeluśnica droga powiatowa nr P-1850R relacji Jasło – Zręcin – w rejonie cmentarza na odcinku ok 300 m., po lewej stronie drogi, kierunek Jasło – Umieszcz, obowiązuje zakaz zatrzymywania się oznaczony znakiem „B-36”. Postój samochodów na parkingu obok cmentarza (1 miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej), na terenie boiska sportowego oraz po prawej stronie drogi powiatowej.  
  • Tarnowiec droga powiatowa nr P-1847R- w rejonie cmentarza na odcinku ok. 90 m., obowiązuje zakaz zatrzymywania się oznaczony znakiem „B-36”. Zakaz obowiązuje także od skrzyżowania z drogą nr P-1892R na odcinku 210 m., po lewej stronie drogi kierunek Tarnowiec-Jedlicze. Postój samochodów obok cmentarza (2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych), parking w rejonie Urzędu Gminy oraz po prawej stronie drogi powiatowej nr P-1847R
  • Łubno Opace – w rejonie cmentarza na odcinku około 200 m., po lewej stronie drogi kierunek Jasło – Zręcin obowiązuje zakaz zatrzymywania się oznaczony znakiem „B-36”. Parking w rejonie cmentarza i kościoła oraz po prawej stronie drogi nr P-1850R.

W najbliższych dniach będą występować utrudnienia w związku ze wzmożonym ruchem pojazdów. Apelujemy zatem do kierujących aby stosowali się do znaków zmieniających organizację ruchu. Pozostawiając samochód upewnijmy się, że nie stwarza on zagrożenia w ruchu drogowym i nie powoduje utrudnień.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły