wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Z dniem 18 stycznia podinspektor Krzysztof Łopuszański został pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle. Rozkaz o powierzeniu obowiązków na tym stanowisku wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinspektor Dariusz Matusiak. Podczas uroczystości jasielscy funkcjonariusze pożegnali przechodzącego w stan spoczynku dotychczasowego Komendanta inspektora Roberta Wróbla.

Wczoraj przed południem, w auli jasielskiej jednostki Policji, odbyła się uroczysta zbiórka związana ze zmianą na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle. W uroczystości wzięli udział – Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak, Starosta Powiatu Jasielskiego Adam Pawluś, Burmistrz Miasta Jasła Ryszard Pabian oraz przedstawiciele służb mundurowych.

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle
Fot. KPP Jasło

W trakcie uroczystości podinsp. Krzysztof Łopuszański odebrał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie rozkaz o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle oraz przywitał się ze sztandarem jednostki i złożył meldunek o objęciu stanowiska. W czasie uroczystości policjanci pożegnali dotychczasowego Komendanta insp. Roberta Wróbla, który podziękował za współpracę wszystkim policjantom i pracownikom jasielskiej jednostki.

Po ceremonii pożegnania i przywitania ze Sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, głos zabrał Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak. Podczas wystąpienia, podziękował insp. Robertowi Wróblowi za dotychczasową służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu. Nowemu przełożonemu jasielskich policjantów, życzył wielu sukcesów oraz wytrwałości w realizacji obowiązków zawodowych.

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle
Fot. KPP Jasło

Obejmujący stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle podinsp. Krzysztof Łopuszański podziękował za okazane zaufanie, a odbierając gratulacje zapewnił o współpracy z przedstawicielami samorządów, wymiaru sprawiedliwości, a także policjantami i pracownikami.

Podinspektor Krzysztof Łopuszański rozpoczął służbę w Policji w 1996 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od 2001 r. związany był z Komendą Miejską Policji w Krośnie. Doświadczenie zdobywał wykonując obowiązki na wielu stanowiskach, przechodząc przez różne stopnie awansu zawodowego. Zajmował także stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie. Od 2019 roku był Komendantem Powiatowym Policji w Sanoku.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły