wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zima 2021. Kiedy w Jaśle spadnie śnieg?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Według portalu TwojaPogoda.pl w ciągu tygodnia czeka nas kilka ataków zimy. W najbliższym czasie możemy się spodziewać śnieżyc, w trakcie których miejscami może spaść nawet kilkanaście centymetrów śniegu. Czy to oznacza paraliż na jasielskich drogach?

Opadów śniegu możemy się spodziewać już w najbliższy weekend. Zima może zaatakować w pasie od południa i południowego zachodu przez centrum po północny wschód. Może spaść nawet do 5 cm śniegu, a ujemna temperatura sprawi, że utrzyma się on dłużej.

W pierwszej połowie przyszłego tygodnia opady śniegu powinny być już widoczne niemal w całej Polsce. Mogą wynosić od 1 do 3 cm, a miejscami do 5 cm i więcej.

Według portalu TwojaPogoda.pl pierwsze opady śniegu pojawią są już we wtorek 30 listopada (7 mm / 12h). Prognozowana temperatura powinna wynosić w nocy – 2 stopnie C, a odczuwalna – 7 stopni C.

Aktualna pogoda w jaśle

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Yyrk
24 listopada, 2021 20:16

Jest do czego czekać, węgiel 1300 gaz drożeje prąd drożeje. paliwo i żarcie też inflacja nas dobije albo zamarzniemy.

- Reklama -

Ostatnie artykuły