wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zielony parking przy ul. Jagiełły

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Parking przy ul. Jagiełły zostanie wkrótce przebudowany. Miasto Jasło ogłosiło przetarg na jego sprzyjającą środowisku modernizację. W ramach prac, asfaltowa nawierzchnia zostanie zastąpiona płytami ażurowymi przepuszczającymi wodę, a wolne przestrzenie zostaną wypełnione ziemią i obsiane trawą.

Nowe rozwiązanie pozwoli na lepsze zarządzanie wodą opadową, przyczyniając się do ochrony środowiska. Płyty ażurowe, wraz z trawą w przestrzeniach między nimi, nie tylko poprawią estetykę parkingu, ale również zwiększą jego funkcjonalność, zapewniając lepsze warunki dla użytkowników.

Kto i za jaką kwotę wykona dla Miasta Jasła to zadanie, okaże się po otwarciu przetargu, który zaplanowano na 23 lipca.

Przebudowa placu postojowego przy ulicy Władysława Jagiełły realizowana w ramach projektu „Zielono-niebieska infrastruktura w Jaśle”. Program Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Miasto na to zadanie otrzymało blisko 300 tys. zł dofinansowania.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły