wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zespół Szkół Rolniczych w Trzcinicy zyska nowoczesną salę gimnastyczną

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wczoraj w Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy podpisano umowę na kolejną sportową inwestycję pn. „Remont Sali gimnastycznej wraz z przewiązką przy Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy” w ramach zadania: „Budowa infrastruktury sportowej jednostek oświatowych Powiatu Jasielskiego”. 

Prace obejmują demontaż starych nawierzchni w krytej bieżni i sali gimnastycznej oraz wykonanie nowych z pełnego poliuretanu „Full Pur” o grubości 14 mm, na podkładzie betonowym w krytej bieżni i na podkładzie z płyt OSB 2×12 mm w sali gimnastycznej wraz z wykonaniem linii. Roboty będą trwać do 4 miesięcy od podpisania umowy. 

Koszt realizacji inwestycji to 273 985, 15 tyś zł., inwestycja zostanie dofinansowana z Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2021. Wykonawcą prac będzie Firma INVEST – BIURO Sp. z o. o. sp. k. z Rzeszowa.

Nowa nawierzchnia bieżni oraz sali gimnastycznej będzie o takich samych parametrach jak bieżnia na stadionie lekkoatletycznym. Dla zawodników jest to bardzo ważne, ponieważ takie warunki są również na bieżniach, na których rozgrywane są zawody rangi mistrzowskiej.

Umowę w imieniu Powiatu Jasielskiego podpisał Starosta Jasielski Adam Pawluś oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Jasielskiego – Jan Muzyka, wykonawcę natomiast reprezentował Prezes Zarządu – Paweł Ważny.

W wydarzeniu udział wzięli: Adam Pawluś – Starosta Jasielski, Jan Muzyka –Etatowy Członek Zarządu, Paweł Ważny – Prezes Firmy INVEST – BIURO, Katarzyna Koś – Dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy, Marek Bara – Wicedyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy, Ewa Dubiel – Naczelnik Wydziału Inwestycji w Starostwie Powiatowym w Jaśle, Ryszard Żygłowicz – Inspektor nadzoru, Tomasz Wojtas – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Trzcinicy.

- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Staszek
18 marca, 2022 10:03

Warunki do sportu to podstawa bo albo będziemy mieli zdrową, wysportowaną młodzież albo kaleki pochylone nad tabletem i nie zdolne przebiec nawet kilometra. Inwestycja w zdrowie się opłaca dzięki temu zaoszczędzi się potem na leczeniu wad kręgosłupa, wzroku i niewydolności oddechowych.

dggffs
18 marca, 2022 10:33
Odpowiedź na  Staszek

Kiedyś nie sposób było zagonić z boiska do domu a teraz nie można przekonać żeby dziecko wstało od komputera i choć na chwilę wyszło na podwórko.

Ddf
18 marca, 2022 10:47

Brawo Jan Muzyka. Prawdziwy patron sportu w powiecie

- Reklama -

Ostatnie artykuły