wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zderzenie z autobusem na ul. Floriańskiej w Jaśle. Droga była całkowicie zablokowana

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Jaśle na ul. Floriańskiej. Kierująca audi doprowadziła do zderzenia czołowo-bocznego z autobusem. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.

Dzisiaj przed godz. 8, dyżurny jasielskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Floriańskiej w Jaśle.

Z ustaleń policjantów wynika, że 23-latka kierując audi, na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenie z autobusem komunikacji publicznej. Siła uderzenia była tak duża, że z osobówki zostało wyrwane przednie lewe koło. W autobusie oprócz kierowcy, podróżowało ośmioro pasażerów.

Zderzenie z autobusem na ul. Floriańskiej w Jaśle. Droga była całkowicie zablokowana
Fot. KPP Jasło

Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy wykonali oględziny.

W zdarzeniu ucierpiała jedynie sprawczyni kolizji, która trafiła do szpitala. Na szczęście, obrażenia jakich doznała okazały się niegroźne. Mieszkanka gminy Jasło, została ukarana mandatem w kwocie 1500 zł, a na jej konto trafiło 12 punktów karnych. Mundurowi zatrzymali także dowody rejestracyjne obu pojazdów.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły