wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Strona głównaAktualnościZawodnik Spartan Jasło Rafał Smalarz zadebiutuje w zawodowym ringu!

Zawodnik Spartan Jasło Rafał Smalarz zadebiutuje w zawodowym ringu!

Rafał Smalarz jest siedemnastoletnim zawodnikiem klubu Spartan Jasło, który wygrywając większość pojedynków w ramach NITUS EUROLIGA zajął pierwsze miejsce w rankingu do 86 kg. Dzięki temu ma szansę stoczyć rewanżowy pojedynek, 18 maja w Nowym Sączu, z Damianem Bałucem.

Jednym z pomysłów, jaki przyświecał organizatorom od początku tworzenia karty walk gali HFO: Nowe Rozdanie, było wyszukiwanie talentów, które jeszcze nie objawiły się szerszemu gronu kibiców. Właśnie w tym celu organizacja nawiązuje współpracę z ligami, które organizują sędziowane sparingi w wydaniu amatorskim oraz pro-am.

Dwóch młodych, głodnych walki zawodników, którzy mają sobie coś do wyjaśnienia. Jeden chce zamazać porażkę z przeszłości, a drugi potwierdzić, że tamten werdykt to nie był przypadek. Zawodowe walki debiutantów niosą za sobą zawsze ogromny ładunek emocjonalny, który w tym przypadku będzie jeszcze większy, bo będzie to ich drugie spotkanie między linami. Tym razem jednak bez kasków i ochraniaczy. To może być czarny koń tej karty – mówi Łukasz Czarnowski, który odpowiada w HFO za kartę walk.

Walka odbędzie się w kategorii wagowej do 85 kg na dystansie 3 rund po 3 minuty. Już 18 maja przekonamy się czy Smolarz zrewanżuje się za porażkę z przed lat, zmieniając formułę walki z amatorskiej na zawodową.

Bilety na galę w cenie 89 i 190 zł są już dostępne do kupienia na stronie www.bilety-hfo.pl oraz na recepcji klubu HALNY przy ulicy Grunwaldzkiej 243. W cenie biletu jest darmowy poczęstunek w formie przekąsek, a kupując bilet VIP otrzymujesz też dostęp do strefy VIP z cateringiem.

Po więcej informacji odsyłamy do źródła: www.hfo.com.pl oraz na stronę bilety-hfo.pl

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
kickboxer
25 kwietnia, 2019 07:46

POWODZENIA!!!!!!!!!!!

sonic
25 kwietnia, 2019 07:47

Ten po lewej na plakacie wygląda jak by był wrzucony z jakiejś gry na xbox 😀

Kurołap
27 kwietnia, 2019 20:36
Odpowiedź na  sonic

Jakbym nim sterował robiłby podczas każdej walki fatality… AVE!

Najnowsze artykuły