wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zatrzymany za posiadanie marihuany i amfetaminy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli 50 gramów amfetaminy oraz 0,7 grama marihuany. Zatrzymany jaślanin usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek po godzinie 20, policjanci z jasielskiego referatu patrolowo – interwencyjnego zauważyli na ulicy Szkolnej w Jaśle osobową toyotę na obcych numerach rejestracyjnych. Pojazdem podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Podczas interwencji funkcjonariusze ujawnili u pasażera pojazdu, dwa woreczki strunowe z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. 

Przeprowadzone badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Łącznie zabezpieczono 52 gramy amfetaminy oraz 0,7 grama marihuany. 28-letni mieszkaniec Jasła trafił do policyjnego aresztu. 

Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia przestępstwa. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.     

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły