wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zatrzymano 74-latka, który zaczepiał chłopca w Zarzeczu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy ustalili i zatrzymali mężczyznę, który namawiał chłopca, aby wsiadł do jego samochodu. Mężczyzna usłyszał już zarzut i złożył wyjaśnienia.

W ubiegły piątek, jasielscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że dzień wcześniej około godz. 13, w Zarzeczu, uczeń szkoły podstawowej został zaczepiony przez mężczyznę poruszającego się samochodem osobowym. Mężczyzna zaproponował chłopcu, by wsiadł do pojazdu. Uczeń odmówił i pobiegł w kierunku domu. Mężczyzna miał jechać za nim jeszcze przez krótki czas, a następnie odjechać w nieznanym kierunku.
 
Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Intensywne działania pozwoliły na ustalenie danych mężczyzny oraz samochodu, którym się poruszał.
 
Zatrzymany 74-latek został doprowadzony do jasielskiej jednostki, gdzie usłyszał zarzut usiłowania popełnienia przestępstwa uprowadzenia lub zatrzymania osoby małoletniej poniżej 15 roku życia. Mężczyzna nie przyznał się i złożył wyjaśnienia, tłumacząc, że nie miał żadnych złych zamiarów i chciał jedynie podwieźć chłopca, ponieważ bardzo często zdarza mu się podwozić wielu ludzi.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły