wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zasady funkcjonowania jasielskiego szpitala w czasie epidemii

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Szpital Specjalistyczny w Jaśle poinformował, że w dniu 8 kwietnia ponownie rozpoczynają pracę poradnie specjalistyczne zlokalizowane w budynku przy ul. Szopena 38. Zarówno poradnie, jaki i szpital będą w czasie epidemii działać według nowych zasad. Ich treść można znaleźć na nieoficjalnym profilu szpitala na facebooku.

ODDZIAŁY SZPITALNE – wstrzymano przyjęcia pacjentów planowych, z wyłączeniem części położniczej w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym z Pododdziałem Urologii, Oddziału Neonatologicznego oraz pacjentów onkologicznych.

PORADNIE SPECJALISTYCZNE – udzielają świadczeń ambulatoryjnych w ramach teleporad, a w przypadku pacjentów wymagających osobistego kontaktu świadczenia udzielane są w poradniach. Ograniczenia te nie dotyczą pacjentów onkologicznych oraz pacjentek w ciąży.

REHABILITACJA DZIENNA – zapewnia świadczenia tylko pacjentom, dla których ich przerwanie łączy się z zagrożeniem życia lub poważnym, nieodwracalnym uszczerbkiem na zdrowiu.

ZAKŁAD RADIOLOGII I DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ ORAZ PRACOWNIA ENDOSKOPII – ograniczają wykonywanie świadczeń do niezbędnego minimum, z wyłączeniem przypadków nagłych i onkologicznych.

W dniu 8 kwietnia br. ponownie rozpoczynają pracę poradnie specjalistyczne zlokalizowane w budynku przy ul. Szopena 38.Praca poradni odbywać będzie się nadal według zasad podanych poniżej:

Opublikowany przez Szpital Specjalistyczny w Jaśle Środa, 8 kwietnia 2020
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły