wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zarząd Powiatu w Jaśle odznaczył członków Grupy Krynickiej GOPR

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wczoraj, podczas sesji Rady Powiatu w Jaśle, wręczono okolicznościowe odznaczenia dla sześciu ratowników medycznych Grupy Krynickiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W ten sposób Zarząd Powiatu w Jaśle uhonorował członków Grupy z okazji 70-lecia jej istnienia.

Ratownikom pochodzącym z powiatu jasielskiego wręczono pamiątkowe grawertony w uznaniu dotychczasowych zasług w pełnieniu służby ratowniczej wraz z życzeniami pomyślności w życiu osobistym i w dalszej ofiarnej służbie w ratownictwie górskim.

Odznaczenia dla członków Grupy Krynickiej GOPR

– Na pewno w ciągu tych 70-ciu lat wielu ratowników przewinęło się przez waszą organizację. Na pewno w ciągu tych 70-ciu lat wielu ludziom pomogliście, być może uratowaliście jakieś życie. W związku z tym Zarząd Powiatu jednogłośnie podjęliśmy decyzję, żeby was w jakiś sposób uhonorować. Na pewno jesteśmy z was dumni, tak jak ze wszystkich sportowców pochodzących z naszego terenu, ze wszystkich znanych ludzi z naszego powiatu. Wy jesteście taką naszą ozdobą – mówił wręczający odznaczenia Jan Muzyka.  

Wśród wyróżnionych znaleźli się: Andrzej Piękoś, Paweł Dacyl, Piotr Szurek, Tadeusz Wójcik, Grzegorz Goleń i Jacek Dubiel.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły