wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zabawy na stoku narciarskim „Mereszka” za nami!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W minioną sobotę, 3 lutego, dzieci i młodzież z powiatu jasielskiego, w ramach „Ferii na stoku Mereszka” uprawiali sporty zimowe i bawili się na śniegu, korzystając z pięknej aury i być może ostatnich podrygów zimy. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Starosta Jasielski Adam Pawluś, a Powiat Jasielski był fundatorem tego wydarzenia.

Ferie zimowe to czas, który można aktywnie spędzić na świeżym powietrzu, najlepiej na śniegu. Korzystając ze śnieżnej aury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, zorganizował dla 100 najmłodszych mieszkańców naszego powiatu wyjazd na stok narciarski „Mereszka” w Świątkowej Wielkiej, gdzie mogli oni uprawiać sporty zimowe i zabawy na śniegu, spędzając czas z rodziną na świeżym powietrzu.

Dla uczestników wyjazdu zorganizowano wiele atrakcji. Mogli oni bezpłatnie korzystać z wyciągu narciarskiego, z wypożyczalni sprzętu oraz z lekcji z instruktorami narciarskimi. Najmłodsi chętnie korzystali z możliwości zjazdu z górki na pontonie. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki skuterem.

Zwieńczeniem zimowej wyprawy było ognisko, na którym uczestnicy piekli kiełbaski.

Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas pozostanie dzieciom długo w pamięci!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły