Za nami premiera filmu „Fuks”

W miniony piątek odbyła się w Jaśle premiera filmu dokumentalnego „Fuks”. Sala widowiskowa Jasielskiego Domu Kultury wypełniła się gośćmi z Jasła ale też z Dębicy, Tarnowa i Krakowa.

Na premierze obecna była m.in. senator RP Alicja Zając, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska, wiceburmistrz Miasta Jasła Elwira Musiałowicz-Czech, radni miejscy z przewodniczącym Henrykiem Rakiem oraz przedstawiciele podkarpackiej policji.

Cieszymy się, że tak dużo osób odwiedziło dzisiaj Jasielski Dom Kultury aby zobaczyć nasz  film, który opowiada o prawdziwych  bohaterach ratujących ludzkie życie – mówił Jakub Kowalczyk, współtwórca filmu.  

Gośćmi specjalnymi pokazu byli ratownicy rzeszowskiego STORAT-u wraz ze swoimi pupilami. Nie zabrakło też głównych bohaterów filmu: Jacka Dubiela i jego psa Fuksa.

Film oddaje realia naszej pracy, niczego nie koloryzuje  – podkreślał Jacek Dubiel.

Twórcy filmu zaapelowali  ze sceny aby wesprzeć rzeszowski STORAT, który jest organizacją non profit  i utrzymuje się głównie z 1%.

Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego lub wesprzeć dotacją finansową  STORAT, znajdą potrzebne informacje, jak to zrobić, na stronie  stowarzyszenia: http://www.storat.pl/strony/1.procent.php

TM

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrypcje  
Powiadom o