wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Za kradzież z włamaniem grozi mu 10 lat więzienia

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do budynku gospodarczego na terenie ogródków działkowych. Zatrzymany 26-latek ukradł sprzęt ogrodowy oraz kilka metalowych przedmiotów o wartości kilkuset złotych. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu.

W ubiegły poniedziałek policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego, znajdującego się na ogródkach działkowych przy ul. Grunwaldzkiej w Jaśle. Funkcjonariusze, pracujący na miejscu przestępstwa, ustalili, że łupem włamywacza padły różnego rodzaju metalowe przedmioty, a także sprzęt ogrodowy. Sprawą zajęli się policjanci wydziału kryminalnego, którzy zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny. Zebrali także informacje, które okazały się pomocne w ustaleniu sprawcy przestępstwa.  

Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze wytypowali mężczyznę odpowiedzialnego za to przestępstwo. To 26-letni mieszkaniec Jasła. W wyniku przeszukania jego miejsca zamieszkania, policjanci odzyskali skradzione przedmioty. 

Mężczyzna podczas przesłuchania złożył wyjaśnienia i przyznał się do kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły